Wyszukiwanie zaawansowane »

Rozwód - jaki prawnik?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Postprzez Rebeka » Wt gru 05, 2017 2:33 pm

na pytanie jaki to moge odpowiedzieć bez namysłu - skuteczny. Nie każde małżeństwo kończy się z kultura i na sali sadowej czasem takie rzeczy wychodzą, że buty spadają z wrażenia. Ja niestety wiem po sobie bo mój ex zachowywał się na rozprawie jak ostatni cham. No ale co zrobić... Na szczęście miałam dobrego adwokata - mecenasa Budrewicza. To nie tylko dobry prawnik, ale tez dobry człowiek. Ze spokojem przeprowadził mnie przez najgorszy czas w moim życiu.
Rebeka

Postprzez stasiakit » Wt gru 19, 2017 11:48 am

A może zapoznaj się z ofertą tej kancelarii http://kancelaria-galazka.pl ? To jest kancelaria adwokacka z Lublina. Słyszałam pozytywne opinie na ich temat.
stasiakit

Postprzez Kalkowa » Śr gru 27, 2017 11:25 am

Mieliście może kiedyś do czynienia z zachowkiem? Ojciec nic mi nie zapisał w testamencie, a z tego co przeczytałam na http://zachowek.edu.pl należy mi się zachowek. W jaki sposób mogę wnioskować o wypłatę zachowku?
Kalkowa

Postprzez zuzanka30 » Wt sty 02, 2018 11:06 am

Ja uważam, że wiele zalezy od tego, jak małożnkowie się rozstaną. Jeśli szybko się porozumieją, to zmniejsza to koszty sądowe, ceny za adwokata, jak i sam stres oraz nerwy. Nie ma co wojować, tylko rozstać się z klasą. Jesli szukacie dobrego adwokata od rozwodów na terenie Trójmiasta, to odsyłam do Kancelarii Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz. Spawnie przeprowadzi Wasz rozwód, podzieli majątek, złoży wnioski o alimenty etc.
zuzanka30

Postprzez Ciezarna » Wt sty 02, 2018 10:13 pm

Rozwodu nie da sie zakończyć dobrze, nawet dla dzieci. Moja najlepsza koleżanka właśnie podjęła taką decyzję i będzie walczyć o prawa do opieki nad dziećmi, a to jedyna dobra rzeczy, która może ich spotkać, dlatego zależy mi na znalezieniu adwokata, które jej w tym pomoże. Piszecie, że mecenas Budrewicz to naprawdę dobry prawnik ? Też słyszałam, że jest bardzo pomocnym i wspierającym człowiekiem.
Ciezarna

Postprzez mozemam » Pn sty 08, 2018 12:01 pm

A co da ci prawnik jak nie masz argumentów trzeba mieć podstawy i bez adwokata dostaniesz rozwód.
mozemam

Postprzez ewa111 » Pn sty 15, 2018 9:17 pm

Ja ostatnio słyszałam o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, sama zastanawiam się poważnie nad jakimś rozgarniętym adwokatem, który będzie reprezentował moje dobre imię podczas sprawy rozwodowej.
ewa111

Postprzez januszka » Wt sty 16, 2018 11:58 am

Jak rozwód to tylko oni http://buzukpopielarska.pl/ , naprawdę prawnicy do serca przyłóż. Bardzo profesjonalni, ale jednocześnie ciepli, ludzcy i tak normalnie traktują klientów, bez wyniosłości, rozmowa z nimi to jak z rodzicami, doradzą, praktykują wspólne podejmowanie decyzji, co jest fantastyczne bo nie wyobrażam sobie by adwokat robił coś mnie nie informując, a uwierzcie że zdarzają się tacy. Uważam że adwokat powinien mieć ten pierwiastek zrozumienia, a oni go zdecydowanie posiadają.
januszka

Postprzez Oliwka3008 » So sty 20, 2018 10:17 pm

Mogę polecić kancelarię JST i Panią Sztubecką. Reprezentowała siostrę przy rozwodzi i była bardzo zadowolona. Doświadczona, zaangażowana i skuteczna okazała się ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach.
Oliwka3008

Postprzez haneczka » So lut 24, 2018 9:34 pm

Jeśli chodzi o kwestie rozwodu i alimentów to wiem, że w http://rzeski-kancelaria.pl można znaleźć odpowiednią pomoc. Fachowo i skutecznie. Wiem, bo moje koleżanki korzystały kilka razy i były zawsze zadowolone z uzyskanego wsparcia.
haneczka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze troski