Wyszukiwanie zaawansowane »

Rozwód - jaki prawnik?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Postprzez zuzanka30 » So lis 26, 2016 11:37 pm

Niestety rozwód nie należy do najprzyjemniejszych kwestii... Grunt, żeby był przeprowadzony w spokojnej i życzliwej atmosferze. Zwłaszcza dla dobra dzieci. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, to podrzucam Ci namiar na kancelarię Pani adwokat Olgii Maciejewskiej - https://www.adwokat-maciejewska.pl/
Reprezentuje Klientów w sprawach o rozwód bez orzekania o winie oraz o rozwód z wyłącznej winy małżonka, jak również w sprawach o separację. Pomaga w kwestii alimentów, ustalenia/zaprzeczenia ojcostwa, spraw dotyczących władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem. A przy okazji współpracuje z psychologiem/psychoterapeutą specjalizującym się w terapiach rodzinnych oraz dzieci. Na pewno bardzo Ci pomoże.
zuzanka30

Postprzez MisiaB » Wt gru 06, 2016 12:28 pm

Jestem podobnego zdania,że rozwód powinien odbywać się w pokojowej atmosferze, a specjaliści pozwalają to zagwarantować. Do tego typu spraw potrzebny jest ktoś zarówno kompetentny jak i subtelny taki jak na przykład http://slotakancelaria.pl Bardzo przysłużyli się do spokojnego i szybkiego rozwodu moich znajomych, a jak to w życiu bywa niektóre ze spraw bywają bardzo skomplikowane i zwiłe
MisiaB

Postprzez lilka91 » Pn gru 12, 2016 10:43 pm

U nas też szykuje się rozwód. Próbowałam ratowac to małżeństwo ale jednak nie mamy szans już.
Ostatnio zastanawiam się jak wygląda podział majątku dorobkowego, wie ktoś z was? Mamy wspólny dom bez kredytu, samochody, meble, rtv i agd oraz firmę:/ Strasznie się boję tego podziału bo mąż jest dość podstępnym człowiekiem i może spróbować odebrać mi większość rzeczy.
lilka91

Postprzez Gabi363 » Śr gru 28, 2016 10:56 am

Ja zdecydowałam się na rozwód bo między nami od dawna się nie układa a te święta to byla kompletna pomyłka. Co prawda poznałam kogoś ale jeszcze miałam w glebi serca nadzieje ze moj mąż jakoś się postara (on nie wie nic o nowym przyjacielu i go nigdy nie zdradziłam), ale podzas świąt caly czas siedział z telefonem w reku. Pewnie i on kogoś poznał. Dzisiaj zaczne się pakować, mam drugie mieszkanie więc wystarczy że znajdę jakieś tanie przeprowadzki czy taxi bagażowe, które wieczorem mnie przewiezie z moimi kartonami. No i cóż nowy rok, nowy start. Chyba będzie lepiej jeśli zrobię to jak go nie będzie
Gabi363

Postprzez czekoladowamilka » Wt sty 10, 2017 9:45 pm

Zobacz sobie co ma do zaoferowania kancelaria adwokacka Wrocław. Z tego co wiem Pan Podgórski zajmuje się sprawami rozwodowymi (i nie tylko), posiada duże doświadczenie więc może bardzo pomóc.
Rozwód to zawsze ciężki czas i warto mieć dobrego prawnika. Mnie np były mąż chciał oskubać ze wszystkiego, na szczęście nie udało mi się.
czekoladowamilka

Postprzez Saga » So sty 14, 2017 2:53 pm

W Jeleniej Górze mogę polecić Kancelarię adwokacką Maksymiliana Bergtrauma: http://adwokat.jgora.pl/prawo-rodzinne/
Prawo rodzinne reguluje stosunki prawne w rodzinie na podstawie Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Dotyczą one kwestii majątkowych i niemajątkowych. W tej Kancelarii świadczą usługi z tego zakresu i przede wszystkim dają fachową pomoc popartą doświadczeniem. Doradzają w kwestiach rozwodu, separacji, zasądzenia alimentów, ustalenia kontaktów z dziećmi, władzy rodzicielskiej, podziału majątku małżeńskiego oraz zniesienia współwłasności majątkowej. Pomagają klientom nie tylko podczas spraw toczących się na terenie Jeleniej Góry, ale i w krajach Unii Europejskiej posiadają wiedzę na temat specyfiki różnic w rozwiązaniach prawnych.
Saga

Postprzez Moniczka12 » Wt sty 17, 2017 10:28 am

Gdyby ktoś szukał dobrego Adwokata w Katowicach to ja polecam kontakt z Panią Adwokat http://kancelaria-rabenda.pl/ pomagała mi przy rozwodzie, ale i w sprawie z byłym pracodawcą. Obydwie sprawy zakończone na moją korzyść.
Moniczka12

Postprzez vicky0019 » Cz sty 19, 2017 1:58 pm

Szukając usług prawnych na śląsku, możecie sprawdzić adwokat Zabrze - https://www.adwokat-tomanek.pl/ . Moja znajoma podczas rozwodu korzystała właśnie z ich usług, więc myślę, że są naprawdę skuteczni.
vicky0019

Postprzez Paula85 » Pt sty 20, 2017 10:02 am

Ja już zdobyłam dowody na zdradę. nawet nie jest mi tak bardzo przykro bo od dawna wiedziałam, ze coś jest na rzeczy i w sumie to mam juz kogoś na oku, ale nigdy męża nie zdradziłam. Wynajęłam detektywa żeby zdobyć dowody na jego niewierność bo chce rozwód z orzeczeniem o winie. Będzie potrzebny mi dobry adwokat Kraków bo nie zmierzam mu odpuscić. Mam nadzieję że puszczę go w skarpetkach i dam mu tym nauczkę
Paula85

Postprzez mixturka » Pt sty 27, 2017 8:41 am

a nie możecie się jakoś ze sobą dogadać i wtedy prawnik nie byłby potrzebne.
mixturka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze troski