Wyszukiwanie zaawansowane »

Plany na urlop

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Plany na urlop

Postprzez Azamag1 » Pt mar 31, 2017 7:51 pm

Niestety w tym roku nie mogę liczyć na urlop w sezonie wysokim dlatego też zaplanowałam sobie dwa wyjazdy jeden w maju, a drugi jesienią. Myślę, że w ten sposób uda mi się zregenerować siły i wypocząć. W maju planuje wyjazd do Transylwanii. Taka krótka pięciodniowa majówka z Wytwórnią Wypraw podczas, której uda mi się zobaczyć min. Sighisoare, Sinai i Sybin oraz dowiedzieć się coś więcej na temat Drakuli. Myślę, że to będzie fajna odskocznia od codziennych obowiązków. Jesienią może jakaś dłuższa wyprawa, ale to jeszcze zobaczę.
Azamag1

Postprzez Alisja » Pn kwi 10, 2017 10:48 am

A my w tym roku spędzamy urlop jak Polacy z dowcipów - remontując mieszkanie :D. Do obecnego wprowadziliśmy się wprawdzie dość niedawno - cztery lata temu, ale niestety blok "pracuje" i ściany najzwyczajniej w świecie pękają. Dziur zrobiło się tak dużo, że remont jest niezbędny. Przy okazji chcieliśmy przemalować ściany w dużym pokoju i kuchni. W związku z tym chciałam Was zapytać, czy słyszałyście o testerach farb? Znalazłam coś takiego na stronie Duluxa - http://www.najempomieszczen.pl/testery-kolorow-z-palety-dulux/. Podobno to o tyle fajne rozwiązanie, że nie trzeba kupować całej puszki, tylko trochę farby i wystarczy pomalować nią w domu fragment ściany. Mam na oku kilku kolorów, więc gdyby te testery były w przystępnej cenie, to z chęcią bym skorzystała.
Alisja

Postprzez kalinka1 » Wt kwi 11, 2017 8:05 pm

My też w tym roku podczas wakacji będziemy robić remont :) Ale korzystając z długiego majowego weekendu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/rodzinna-majowka-nad-morzem-w-jastrzebiej-gorze/. Wybieramy się z dziećmi a w tym hotelu mają szeroko rozbudowaną strefę zabaw dla dzieci, a dorośli mogą się zrelaksować w SPA.
kalinka1

Postprzez wicia28 » Wt kwi 11, 2017 10:54 pm

Sprawdźcie sobie koniecznie Mercure SPA w górach. Warto się tam wybrać na urlop. Każdemu z nas należy się wypoczynek. Ja tam lubię zadać o siebie i to tak kompleksowo, żeby wrócić po 2 tygodniach zupełnie odmieniona.
wicia28

Postprzez kortni100 » Śr kwi 12, 2017 8:28 am

W zeszłym roku byliśmy w Karpaczu. Byłam bardzo zadowolona. Jest to miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Można z pobliskich biur wykupić np wycieczkę fakultatywną do Pragi (są też inne możliwości, a koszt nieduży). Przy okazji można połączyć Polskę i zagranicę :)
kortni100

Postprzez tessikem » Pt kwi 14, 2017 12:49 pm

:mrgreen:
tessikem

Postprzez hogan » Cz kwi 27, 2017 9:18 pm

Szczegółowych planów na urlop jeszcze nie mam, ale najprawdopodobniej będzie to wyjazd nad morze do malej miejscowości Kąty Rybackie na Mierzei Wiślanej. Można tam wynająć wygodny apartament Sun&Snow Maruna położony z dala od zgiełku w zacisznej okolicy zachęcającej do spacerów.
hogan

Postprzez hulo » Cz kwi 27, 2017 11:43 pm

Ja w tym roku zamierzam wyjechać na urlop na własną rękę, a nocleg zarezerwować przez Airbnb
hulo

Postprzez Demi » Pt kwi 28, 2017 2:33 pm

A my z mężem planujemy w końcu wakacje tylko we dwoje. Na http://dlaprawa.pl/ czytałam pradnik jak wybrać odpowiednią kolonię dla dziecka, więc maluchy jadą na kolonie sportowe a my moze na wyspy kanaryskie
Demi

Postprzez monikaq » N kwi 30, 2017 6:53 pm

Ja zdecydowanie wolę urlopy zimowe niż letnie. Uwielbiam jeździć na nartach. Wszystkim polecam takie rozwiązanie jak narty austria: http://www.taksidi.pl/. Austria to super kraj, stoków jest bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.
monikaq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze troski