Wyszukiwanie zaawansowane »

Plany na urlop

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Plany na urlop

Postprzez molena » Pn sie 05, 2019 11:32 am

Pewnie będą to tradycyjnie Włochy albo Hiszpania. Planów dokładnie nie mamy jeszcze sprecyzowanych, ale na pewno gdzieś pojedziemy. :)
molena

Postprzez paula.87 » Pn sie 05, 2019 1:52 pm

To ja mogę polecić Ci wyjazd do Hiszpanii - najlepiej do jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów świata, czyli do Costa Bravy. Masz tam wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. Począwszy od średniowiecznego miasteczka Roses, aż po imprezowe Lloret De Mar! :)
paula.87

Postprzez Pabllo95 » Pn sie 12, 2019 1:41 pm

Ja swój urlop planuje w górach. Uwielbiam chodzić po górach i podziwiać piękne widoki. Odpowiedni górski sprzęt kupiłem na E-Pamir.pl. Jest tam dosłownie wszystko czego gróska dusza potrzebuje. Jeśli planujecie wyjazd w góry to zerknijcie bo oferta jest naprawdę szeroka.
Pabllo95

Postprzez Martazosiedla » Wt sie 13, 2019 3:04 pm

Góry to kompletnie nie mój klimat. Ja zdecydowanie wolę morze i szum fal.Nie oznacza to ,że cały urlop leżę plackiem na plaży. Nic bardziej mylnego, dużo zwiedzam, jeżdżę rowerem, ćwiczę jogę. Dlatego przy rezerwowaniu pobytu zwracam uwagę na lokalizację i komfort. Dość często korzystam z oferty https://www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia , mam tam już sprawdzone apartamenty.
Martazosiedla

Postprzez Tarantula » Śr sie 14, 2019 3:56 pm

Ja póki co nie mam żadnych planów, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
Tarantula

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski