Wyszukiwanie zaawansowane »

dziecko i alergia

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: dziecko i alergia

Postprzez Igaa » Pt sty 11, 2019 11:21 pm

W tym zakresie może Ci również pomóc oczyszczacz powietrza który ma bardzo duży wpływ na jakość oddychania i do tego też usuwa zanieczyszczenia, czy alergeny z powietrza. Jeżeli będziesz chciała go dobrze wybrać to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://www.mwp.biz.pl gdzie sama kupowałam go również tylko, że do mniejszego mieszkania. Różnice w samopoczuciu i chęci do działania są dużo większe, jednak problem ze smogiem jest naprawdę duży...
Igaa

Postprzez kasiunia1 » Wt sty 15, 2019 2:15 pm

Oczyszczacz powietrza przyda się z pewnością, ale wszystko sprowadza się do tego by było po prostu czyściej , by powietrze było wolne od alergenów.Jeśli chodzi o alergię na kurz domowy ważną sprawą jest regularne wycieranie kurzu i odkurzanie. Można też używać bardzo dobrego i skutecznego preparatu o nazwie Allergoff - Spray - https://allergoff.pl/, który ma za zadanie neutralizację alergenów zawartych w kurzu a jednorazowe jego użycie zapewnia działanie przez 6 miesięcy.
kasiunia1

Postprzez minionka785 » Śr sty 16, 2019 12:07 pm

Weź go na odczulanie
minionka785

Postprzez mwpbiz » N lut 03, 2019 11:27 am

Akurat w przypadku alergii warto również pomyśleć nad zastosowaniem w domu oczyszcza powietrza który umożliwi Wam oddychanie czystym powietrzem bez obaw o kolejne latające pyłki, czy cząsteczki zanieczyszczeń. W naszym sklepie https://www.mwp.biz.pl/ znajdziecie ich szeroki wybór w zależności również od potrzeb i odpowiedniej wydajności.
mwpbiz

Postprzez KlaraDr » Wt mar 19, 2019 5:53 pm

U mnie córka niestety nie mogła przyjmowac leków na lewocytryzynie. Dostawała silnych boleści brzucha. A tak na noc czasami, ale to na prawde czasami bierze leki na noc, takie wyciszające. Ale własne mam oczyszczacz powietrza z nawilżaczem i to nam bardzo duzo daje. Kupiłam go na Goodair.pl Przed zakupem bardzo fajnie i doradzono, jaki powinnam kupić tak by był dopasowany do metrażu pokoju dziecka. Za przesyłkę nic nie płaciłam.
KlaraDr

Postprzez Marlenia99 » Wt mar 19, 2019 11:10 pm

Moje dzieciaki - odpukać - nie mają żadnych alergii, ale ja sama mam niestety. Głównie na jajka, ale też na konserwanty jak benzoensan sodu, po którym cała twarz mnie piecze.
Marlenia99

Postprzez Ksenada » Pn kwi 29, 2019 7:30 pm

W takim wypadku obowiązkowo zainstaluj całej rodzinie aplikację http://www.apsik.eu/ Jest darmowa i oferuje wiele możliwości dla alergika. Pokazuje rekomendowanych lekarzy alergologów w okolicy oraz informuje o pyleniach roślin i drzew w danym rejonie. Ma też porady dotyczące alergenów krzyżowych więc koniec końców pomoże funkcjonować alergikowi.
Ksenada

Postprzez MamaMaja » Pn maja 06, 2019 6:01 pm

Moją małą z kolei często dopada zapalenie spojówek albo zapalenie ucha. Dziś znowu byłyśmy u lekarza z zapaleniem spojówek, pediatra zapisała Dicortineff - te same krople mała miała przy zapaleniu ucha.
Zaczynam zastanawiać się, czy te dolegliwości mogą świadczyć o reakcji alergicznej? Może powinnam zrobić córce testy? Doradźcie proszę, co robić.
MamaMaja

Postprzez Levronka » Pt maja 10, 2019 7:56 pm

Moje dzieci na szczęście póki co nie są na nic uczulone.
Levronka

Postprzez lekotka » Śr lip 10, 2019 1:51 pm

Należy wykonać test na alergię, a jeśli się okaże, że dziecko jest na coś uczulone to pewnie będzie musiało przyjmować leki.
lekotka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze troski