Wyszukiwanie zaawansowane »

dziecko i alergia

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: dziecko i alergia

Postprzez minionka785 » Pt lip 12, 2019 10:11 am

Da się wyleczyć alergie? Jak długo odczulaliście swoje dzieci?
minionka785

Postprzez Rebeka » Pt lip 19, 2019 1:46 pm

Wiesz co to zalezy na co dziecko ma alergię. Mój syn miał od poczatku skórę bardzo wrażliwą, podatną na podrazniania. Miałam kłopot bowiem nawet dziecięce proszki go uczulały. Ostatecznie do dziś piorę jego ciuszki w płatkach mydlanych. Przez długi czas testowałam różne preparaty ale najlepiej sprawdza się atoperal. Pielęgnuje skórę, nawilża ją i tworzy bariere ochronna. Używam go już od dłuższego czasu do pielęgnacji skóry synka i widzę ze jest bardzo skuteczny bo nie ma podrażnień.,
Rebeka

Postprzez redcard » Pt lip 19, 2019 6:04 pm

Jesli wiadomo na co dziecko ma alergie to lekarz powinien dobrac odpowiednie leki przeciwhistaminowe. Jesli alergia to tylko podejzenia bez konkretnych badan to trzeba zrobic testy alergiczne. Ja swoim dzieciakom robilam w laboratorium diagnostyka bo tam sa takie pakiety w fajnych cenach i wyniki sa dosc szybko
redcard

Postprzez Avoka » Pn lip 22, 2019 2:32 pm

Moje dziecko musi posiadać kołdrę antyalergiczną.
Avoka

Postprzez Martyneczka88 » Śr sie 07, 2019 4:50 pm

Póki co nie odczulałam jeszcze dziecka. Mam córeczki, dopiero 5 i 7 lat. W każdym razie, obie dziewczyny mają uczulenie na roztocza oraz grzyby. Ogólnie masakra będzie od końca sierpnia kiedy zaczną pylić wszystkie zarodniki grzybów. Leki przeciwhistaminowe muszą być, musi byc nebulizator w razie czego do podania leku wziewnego. Niesamowicie pomocny jest też oczyszczacz powietrza, ktory zresztą też mam w domu od listopada zeszłego roku a dokładnie ten https://goodair.pl/oczyszczacze-powietr ... -kc-d40eub W pokoju małego alergika, to jest dosłownie obowiązek. Zwłaszcza w okresie grzewczym kiedy np u mnie nawilżenie powietrza przed kupnem urządzenia, oscylowało w granicach 30 %.
Martyneczka88

Postprzez minionka785 » Cz sie 22, 2019 6:53 am

Na co jest uczulony?
minionka785

Postprzez arti » Pt wrz 20, 2019 7:07 pm

Alergia to chyba nieustanna walka, przynajmniej tak odczuwam ją po kilku latach od wykrycia u syna uczulenia na roztocza. Częste kichanie i katar, to trudne do przyjęcia dla dziecka, na szczęście w domu stosujemy środek Acarix https://acarix.pl/alergia-spray-roztocza-acarix/ który neutralizuje roztocza i pozostawia powierzchnię wolną aż na kilka miesięcy.
arti

Postprzez mamasitka » Pt wrz 20, 2019 7:37 pm

Fajnie to opisali na tej stronie https://sciolka.com.pl/sciolka-dla-drobiu/
mamasitka

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski