Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak schudnąć?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Jak schudnąć?

Postprzez czekoladowamilka » Wt wrz 26, 2017 10:01 pm

Jedz zdrowo i racjonalnie. Poza tym wiecej ruchu i będzie ok. Mozesz zacząć jeździć na rowerze. Efekty będą szybko widoczne :) ja widziałam teraz bmx ze sklepu Rowerzysta.pl i nie wiem czy sobie nie kupię nowego roweru. bardzo dużo jeżdżę na co dzień.
czekoladowamilka

Postprzez lucyinthesky » N paź 01, 2017 7:08 pm

Zgadzam się, zdrowa i pełnowartościowa dieta to podstawa. Dobrym rozwiązaniem jest na pewno catering dietetyczny, czyli gotowe, zbilansowane przez dietetyka posiłki, które należy jeść w regularnych odstępach czasu. Np. firma Maczfit oferuje takie posiłki, moim zdaniem mają najlepszy catering dietetyczny :)
lucyinthesky

Postprzez genia3 » So paź 28, 2017 7:03 pm

Jeżeli dostarczysz organizmowi na śniadanie odpowiednią ilość błonnika, to nie będzie się on domagał przekąsek między posiłkami. Dużą zawartość błonnika mają wafle ryżowe, czy owsianki. Znajdziesz je w https://kupiec.pl/. Mają tam rózne smaki i rodzaje do wyboru. To smaczne, zdrowe i pożywne śniadanie a do tego lekkostrawne.
genia3

Postprzez darekzalewski75 » N paź 29, 2017 10:57 am

Moja żona zmieniła sposób odżywania i do tego dorzuciła aktywność sportową i efekty są piorunujące.

Postprzez ballettka » Śr lis 01, 2017 5:15 pm

lucyinthesky napisał(a):Zgadzam się, zdrowa i pełnowartościowa dieta to podstawa. Dobrym rozwiązaniem jest na pewno catering dietetyczny, czyli gotowe, zbilansowane przez dietetyka posiłki, które należy jeść w regularnych odstępach czasu. Np. firma Maczfit oferuje takie posiłki, moim zdaniem mają najlepszy catering dietetyczny :)

Mogę się podpisać obiema rękami :) Catering dietetyczny to super sprawa - to po pierwsze, a po drugie z bogatej oferty cateringowej moim zdaniem faktycznie MaczFit jest najbardziej godny zainteresowania. Mają pyszne jedzenie, urozmaicone menu, dzięki czemu się nie nudzi :) A dodatkowo jeszcze zawsze świeże, a to równie ważne przecież :)
ballettka

Postprzez hogan » Cz gru 07, 2017 2:44 pm

Cześć
A słyszeliście o specjalnych programach odchudzających?
To sposób dla tych, którzy chcą chudnąć w sposób bezpieczny i kontrolowany.
Ja sama już niedługo wybieram się na wczasy odchudzające w Primaverze w Jastrzębiej Górze.
Program Premium trwa 8 dni - https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html
hogan

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski