Wyszukiwanie zaawansowane »

Kłopoty z tłustą cerą

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Kłopoty z tłustą cerą

Postprzez maciusia » Wt sty 17, 2017 9:19 am

Mam problem z tłustą cerą, nie mogę jej w żaden sposób okiełznać, świecę się jak szalona :/ Macie może jakieś sprawdzone sposoby, jak sobie z tą przypadłością poradzić?
maciusia

Re: Kłopoty z tłustą cerą

Postprzez Marta920 » Wt sty 24, 2017 3:11 pm

Dobre kremy matujące i żele oczyszczające powinny pomóc.
Marta920

Postprzez Alisja » Wt lip 25, 2017 1:20 pm

Jeśli chodzi o cerę, to ja ze swojej strony mogę polecić forumowiczkom Shiny Touch - rozświetlacz do twarzy i oczu. Z jednej strony pozwala on rozświetlić wybrane partie twarzy. W ten sposób skóra wygląda na wypoczętą i zdrową. Przy tym rozświetlacz dodaje skórze blasku i nadaje się do strobbingu. Ja natknęłam się na niego raptem ze dwa miesiące temu, gdy miałam urodziny. Od siostry dostałam ten rozświetlacz w zestawie kosmetyków, głupia sprawa zresztą, że dopiero siostra poleciła mi dobre kosmetyki. Wcześniej do swojego wyglądu nie przywiązywałam wagi, nie pracowałam w miejscu, gdzie wymagana jest nienaganna sylwetka i uroda. Poza tym, zawsze byłam typem chłopczycy, uwielbiałam skakać, łazić po drzewach, grać w piłkę. Efekt był taki, że trochę zaniedbałam swój wygląd. Teraz przywiązuję do tego większe znaczenie, co więcej zaczęłam nawet chodzić do kosmetyczki, dacie wiarę! Chyba w życiu każdej kobiety, nawet chłopczycy musi nadejść moment, że zaczyna dbać o siebie :). A kosmetyki, o których piszę, znajdziecie tutaj - https://lirene.pl/produkty/makijaz/
Alisja

Postprzez xjula » Śr lip 26, 2017 10:27 am

A może kremy matujące? Ostatnio widziałam dużo w internetowej aptece Melissa. Kiedyś też kupowałam takie bibułki matujące, ale nie pamiętam gdzie.
xjula

Postprzez xjula » Śr lip 26, 2017 10:28 am

A może kremy matujące? Ostatnio widziałam dużo w internetowej aptece Melissa. Kiedyś też kupowałam takie bibułki matujące, ale nie pamiętam gdzie.
xjula

Postprzez malgosia42 » Śr sie 02, 2017 9:33 pm

Moi zdaniem powinnaś używać odpowiedniego kremu. Najlepiej sprawdzają się kremy naturalne. Wiele takich znajdziesz na; http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/kremy.html . Krem Idrapure Oil Free Hydrating myślę, że sprawdzi się u Ciebie. Baza składników: pantenol, witamina A i E, ekstrakt z szałwii, wyciąg z grasicy, wyciąg z rozmarynu, cynk. Rewelacja
malgosia42

Postprzez Polya1982 » Śr paź 18, 2017 7:29 pm

Zajrzyj sobie na tą stronkę: http://dermozdrowi.pl/ i tam znajdziesz mnóstwo porad jak działać w przypadku konkretnych dolegliwości. U mnie był ogromny problem ze świecącym czołem. To co mi pomogło to jego głębokie nawilżanie w domu oraz u kosmetyczki. Odpowiednie kremy i maski naprawdę poprawiły stan skóry i już świeci się mniej. A do tego na makijaż warto położyć sobie transparentny puder ryżowy, który wymatuje skórę. Potem w ciągu dnia warto go mieć przy sobie i w razie potrzeby się dopudrować. Nie ma on żadnego koloru więc nie widać, że on w ogóle jest na twarzy.
Polya1982

Powrót do Nasze troski