Wyszukiwanie zaawansowane »

ból brzucha

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

ból brzucha

Postprzez aman.da » Cz mar 23, 2017 10:56 am

Już dwa dni męczy mnie okropny ból brzucha - jak siedzę, stoję, leżę - budzi mnie nawet w nocy. Oczywiście już umówiłam się do lekarza - ale dopiero na jutro.
Myślicie, ze to moze być coś powaznego?
[url=https://www.skora24.pl/aktualnosci/19_Jak-pastowac-buty-skorzane.html] Jak pastować buty skórzane[/url]? Pastowanie w 5 prostych krokach
aman.da

Re: ból brzucha

Postprzez black202 » Cz mar 23, 2017 2:40 pm

Przyczyn może być mnóstwo, nie ma co gdybać, pewnie to jakiś drobiazg. Ważne że idziesz do lekarza.
black202

Postprzez Figa22 » Cz mar 23, 2017 5:18 pm

Jeśli bardzo boli w okolicach żołądka to czasem warto spróbować się 'wyleczyc' podgrzaną delikatnie pepsi/colą. Wyczyści Ci żołądek ze wszelkiego paskudztwa
Figa22

Postprzez olqa » Cz kwi 20, 2017 10:02 am

To prawda, przyczyn może być bardzo wiele, więc lekarz jest konieczny. Też zależy, w którym dokładnie miejscu boli brzuch. Jeśli "w dołku" to pewnie żołądek. Jak niżej, to raczej jelita. Może to zespół jelita drażliwego? Mąż często narzekał na ból brzucha i okazało się, że to właśnie to. Jest taki suplement, który łagodzi objawy ZJD http://medarfa.pl/6-dralitan.html . Jeśli lekarz stwierdzi, że u ciebie występuje ta dolegliwość, to warto zastanowić się nad przyjmowaniem tych kapsułek.
olqa

Postprzez czekoladowamilka » N sie 27, 2017 4:15 pm

Brzuch moze Cię bolec z wielu przyczyn. Najlepiej będze udać się do lekarza bo nie wiadomo co się dzieje. Może to być zwykła niestrawność i wystarczy Sylimarol żeby pozbyć się bólu brzucha ale badania lepiej zrobić.
czekoladowamilka

Postprzez Esme21 » Wt sie 29, 2017 4:51 pm

W takim przypadku im szybciej wybierzemy się na badania, tym lepiej. Jeżeli chodzi o precyzyjną diagnostykę, tutaj na pewno warto skorzystać z oferty, jaką posiada gabinet USG w Warszawie http://www.gabinetusg.com.pl/ . Można tam wykonać m.in. badania w obrębie jamy brzusznej czy też np. kończyn dolnych. Jednocześnie ośrodek posiada bardzo zaawansowany sprzęt, a także przyjmuje nawet najmniejszych pacjentów. Opiekuje się nim pediatra z Instytutu Matki i Dziecka.
Esme21

Postprzez MamaDodo » Pn wrz 04, 2017 3:46 pm

ja mam takie ostre bole jak stoje.. jak siadam to nie ale jak stoje albo chodze.. wtedy wiem ze to zaparcia... probowalam jablek siemia lnianego sliwek masazy itd i niestety nie pomagalo, dopiero picie dicopeg 10g pobudza jelita na tyle bym nie umierala z bolu :D
MamaDodo

Postprzez kalinka1 » Śr wrz 13, 2017 11:45 am

U mnie ból brzucha, jakieś dziwne kłucia itd były spowodowane stresem. Po operacji woreczka zółciowego mam też niestrawność ale tu pomaga sylimarol ( wspomniany już wyżej przez koleżankę). Niedrogi, dostępny bez recepty myślę, że warto spróbować. A jak nie pomoże to tylko lekarz.
kalinka1

Postprzez karollinn441 » Śr wrz 13, 2017 6:30 pm

Niezłe opcje dajecie na ból brzucha, rewelacja !
karollinn441

Postprzez AguniaNowa » Pn wrz 18, 2017 11:17 am

Przyczyn bóli brzucha może być tyle, że nie ma co gdybać. Najlepiej wybrać się do lekarza i nie martwić na zapas, bo ze stresu rozboli jeszcze bardziej.
AguniaNowa

Następna strona

Powrót do Nasze troski