Wyszukiwanie zaawansowane »

szkoła podstawowa Warszawa

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

szkoła podstawowa Warszawa

Postprzez AmandaA » N maja 21, 2017 5:01 pm

Do jakiej szkoly podstawowej w Warszawie chodzą Wasze dzieci? Jaką szkołę polecacie? W grę wchodzi Wilanów i Mokotów.
AmandaA

Re: szkoła podstawowa Warszawa

Postprzez evita » Pn maja 22, 2017 1:14 pm

W tych dzielnicach to głównie są szkoły prywatne ;)
evita

Postprzez Czesia09 » Pn maja 22, 2017 7:28 pm

Ja jestem z Wilanowa, dzieci posłałam do szkoły im. Wiktorii Wiedeńskiej. Fakt, jest to szkoła niepubliczna, ale jestem z niej bardzo zadowolona, dzieci też chętnie chodzą. A czesne nie jest aż takie wysokie, a szkoła jest dość wysoko w rankingach.
Czesia09

Postprzez anaw » Wt mar 13, 2018 12:29 pm

Jak Wilanów to tylko Szkoła Edison. Mój syn chodzi tam obecnie do 3 klasy. To placówka dwujęzyczna ale na takiej nam zależało, zdaje sobie sprawę, że im wcześniej dziecko będzie miało stały kontakt z językiem obcym tym lepiej. Nauczyciele doświadczeni i kompetentni, potrafią ,,trafić" do młodego człowieka i zachęcić go do nauki. Miałam też kilka razy okazję spotkania z Panią dyrektor, mega sympatyczna osoba, widać, że zależy jej na swoich wychowankach.
anaw

Postprzez MarekBojdys » Wt mar 13, 2018 8:22 pm

Postawiłbym na prywatną szkołę, niestety mój budżet nie jest pokaźny i nie mogę sobie na to pozwolić
MarekBojdys

Postprzez sandrix » Pn kwi 02, 2018 11:36 am

Ja znowu uważam, że lepiej wybrać zwykłą szkołę publiczną.
sandrix

Postprzez kotwplot » Wt lip 03, 2018 3:01 pm

Za młodu nie miałam takiej możliwości, żeby uczyć się angielskiego, bo rodziców nie było na to stać. Dlatego teraz cieszę się, że ja mogę zapewnić mojemu dziecku taką szkołę. To świetne rozwiązanie tym bardziej dla osób, które mają zacięcie do informatyki, a jak wiadomo w świecie IT bez angielskiego ani rusz. Edison to jedna z lepszych szkół polsko-angielskich w kraju.
kotwplot

Postprzez wiolka111 » Pn lip 30, 2018 8:28 am

Jeżeli chodzi o szkołe to pamietajcie że za miesiac juz znów się zaczyna, Aby nie musieć się denerwować nadchodzącymi wydatkami warto przybory kupować już teraz https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jaki- ... -do-szkoly Dzieki takiemu rozwiazaniu bedziesz mogła sobie rozłożyć wydatki proporcjonalnie. Warto się nad tym zastanowić.
wiolka111

Postprzez kajka » Wt lip 31, 2018 4:55 pm

Ja zdecydowałam się dla mojej córki wybrać szkołę https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią a przede wszystkim zapewnia bardzo dobrą edukację i bezpieczeństwo dzieci. Zależy mi również na rozszerzonej nauce języka angielskiego.
kajka

Postprzez stowo » Cz sie 02, 2018 9:10 am

Chcę zapisać moje dziecko do szkoły podstawowej w Warszawie, która według was jest najlepsza? Już wszystko mam dla niego przygotowane, nawet na https://www.ceneo.pl/rankingi/Ranking-modnych-piornikow-szkolnych znalazłam super piórnik, tylko nie wiem która szkoła najbardziej się nada. Co myślicie?
stowo

Następna strona

Powrót do Nasze troski