Wyszukiwanie zaawansowane »

pielęgnacja skóry

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: pielęgnacja skóry

Postprzez ewelina546 » Pt maja 24, 2019 10:36 pm

Ja staram się wybierać tylko najlepsze kosmetyki, dlatego kupuje tylko tutaj https://www.maxdrogeria.pl. Szeroka oferta i bardo fajne ceny, często w sporych promocjach.
ewelina546

Postprzez mamaleny » Śr maja 29, 2019 10:21 am

Właściwa pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, bo od tego zależy na ile pozostanie młoda i bez zmarszczek. W sumie to teraz dużo kosmetyczek poleca kosmetyki naturalne najlepiej te na bazie olejku konopnego. W sumie sama kupuję je na konopieizdrowie i jeśli chodzi o nawilżenie to teraz skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona.
mamaleny

Postprzez kasienka84 » Pt maja 31, 2019 11:58 am

Szukałam fajnych kosmetyków i w Internecie przeczytałam, że kosmetyki Arbonne opinie maja bardzo fajne i wiele dziewczyn chwali sobie ich skład i działanie. Kupiłam trochę kremów i balsamów, są po prostu idealne i świecie się sprawują.
kasienka84

Postprzez Martazosiedla » Wt cze 04, 2019 7:12 pm

Skóra jest naszą wizytówką, podobnie jak zęby! Uważam , że warto sięgnąć po kosmetyki, które sa dla nas bezpieczne . Mój mąż ma atopowe zapalenie skóry, kupuje mu kosmetyki w https://www.febumed.com.pl/ i przyznam, że czuje się znacznie lepiej jak jes stosuje. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie :)
Martazosiedla

Postprzez Achdrao » Pn cze 10, 2019 11:44 am

Słuchajcie dziewczyny, powiedzcie mi czy któraś z was stosowała może cos takiego do pielęgnacji skóry jak błoto z morza martwego? Dzisiaj wyczytałam, że bardzo dobrze odżywia i nawilża ono skórę. Myślicie, że warto spróbować takiego kosmetyku? jakie macie zdanie na ten temat?
Achdrao

Postprzez perelka23 » Śr cze 12, 2019 12:47 pm

Sporo uwagi poświęcam skórze, szczególnie latem, kiedy wymaga ona większej uwagi. Po pierwsze używam kremu, który nawilża i ujędrnia skórę https://sklep.biodermic.pl/pl/p/Krem-na ... m-50-ml/44 Po dwa robię sobie maseczki odżywcze i oczyszczanie. Na kondycję cery nie mogę narzekać. Wygląda dobrze. Krem stosuję zarówno na dzień i na noc.
perelka23

Postprzez AnnMa » Śr cze 12, 2019 1:04 pm

bardzo dużo uwagi poświęcam pielęgnacji skóry, nauczyłam się już że nie ma nic lepszego niż kosmetyki naturalne. Mam swoje stałe "rytuały" pielęgnacyjne. Po pierwsze na twarz make me bio hydrolat, a do tego vianek krem. Dzięki nim moja skóra ma jednolity kolor, nie mam już problemów z przebarwieniami i nie muszę używać podkładu, a jedynie skin79 bb cream. Jeśli chodzi o włosy to babuszka agafia czarne mydło wygrywa, lepsza niż jakikolwiek szampon. Po umyciu włosów, obowiązkowo anwen maska do włosów. A co do pielęgnacji ciała, najczęściej zamiast balsamu wybieram holika holika aloes- ma bardzo przyjemną konsystencję i idealnie nawilża. A jakie są wasze ulubione kosmetyki?
AnnMa

Postprzez lutenna » Pt cze 14, 2019 1:03 pm

Może kupujesz kosmetyki z kiepskim składem? A to jest bardzo ważne, więc lepiej wybierać te naturalne. Zacznij takich używać i zobaczysz jak twoja skóra zacznie reagować na nie.
lutenna

Postprzez Ajlar » Wt cze 18, 2019 10:02 am

A co sądzicie o nutrikosmetykach? Czy używa ktoś z Was? Ja własnie znalazłam ciekawy artykuł dotyczący nutrikosmetyków http://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/ . Zastanawiam się nad wprowadzeniem ich do swojej codziennej diety. Nutrikosmetyki działają "od środka" i polepszają wygląd skóry, włosów i paznokci. Macie z nimi jakies doświadczenia?
Ajlar

Postprzez robert1964 » Wt cze 18, 2019 3:29 pm

Klaudyna100 co do makijażu to polecam fajne pędzle w kształcie rybki :D :D :D kupiłam bezpośrednio u producenta na stronie Beautifly
robert1964

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze troski