Wyszukiwanie zaawansowane »

Depilacja laserowa w stolicy

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Depilacja laserowa w stolicy

Postprzez Falbanka » Pt paź 05, 2018 9:32 am

Jaki gabinet polecacie do wykonania w Warszawie? Czy zabieg jest trwaly? Ile was kosztowal?
Planowany poród: marzec 2019
Falbanka

Re: Depilacja laserowa w stolicy

Postprzez minionka785 » Pt paź 26, 2018 2:27 pm

Gdzie chodzicie najczęściej?
minionka785

Postprzez bogini » Pt lis 02, 2018 11:04 am

Ja akurat wybralam Bienkowscy Clinic w Czestochowie, bo niedaleko, a moja przyjaciolka juz tam byla i miejsce sprawdzone. Dodatkowo to klinika, ktora oferuje najnowsza technologie, dzieki czemu zabiegi u nich maja zdecydowanie krotszy czas rekonwalescencji
bogini

Postprzez tetris » Pn lis 05, 2018 9:50 am

Taka depilacja w salonie jest na pewno bardziej skuteczna niż ten laser Philips, który reklamują. Koleżanka efekty zobaczyła dopiero po 2 miesiącach ;/ W gabinecie medycyny estetycznej powiedziano mi, ze już 3-4 wizyty gwarantują mi w 100% usunięte włoski. Bolał Was ten zabieg bo się zastanawiam :)
tetris

Postprzez jjusti18 » Śr lis 07, 2018 12:48 pm

A czy ktoś korzystał może z depilacji laserowej kraków http://revision.com.pl/depilacja-laserowa/ ? Właśnie trafiłam przypadkiem na ich ofertę i zastanawiam się czy nie skorzystać z niej. Od długiego czasu męczy mnie już tradycyjne golenie, dlatego chciałabym pozbyć się owłosienia teraz na długi czas. Myślę, że taki zabieg idealnie się sprawdziłby.
jjusti18

Postprzez zuzanka30 » N gru 02, 2018 6:42 pm

Depilacja laserowa to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które maja gęste owłosienie. Ja miałam dosłownie czarne włosy na nogach, bardzo geste. Na rękach tak samo. Żadne plastry nie wchodziły w grę a inne metody np pasty cukrowe nie dawały rady. Dopiero po zabiegu depilacji laserowej w http://www.preibisz.com/oferty-specjaln ... ipl-i-shr/ odzyskałam gładką skórę. Co prawda musiałam wykonać kilka zabiegów ale efekt jest naprawdę świetny.
zuzanka30

Postprzez kasienka84 » Pt sty 04, 2019 12:31 pm

Moim zdaniem depilacja laserowa warszawa jest najskuteczniejszą formą depilacji i dłuższej perspektywie się opłaca. Niektórzy piszą, że jest to drogi zabieg, ale nie biorą pod uwagę długofalowych korzyści i oszczędności. W Warszawie warto zaufać salonowi SpireClinic, który ma najlepsze i najnowocześniejsze lasery.
kasienka84

Postprzez minionka785 » Śr sty 16, 2019 12:28 pm

Toile takich zabiegów robiłaś?
minionka785

Postprzez AnnMa » Śr maja 29, 2019 12:51 pm

Ja robiłam taki zabieg w tym gabinecie https://depi-light.pl/ i bardzo polecam. Mają świetny sprzęt i depilacja laserowa warszawa wcale nie boli. Cennik możesz sobie sprawdzić na ich stronie :) A co do efektu to bardzo indywidualna sprawa, zależy jakie masz włosy, jaki kolor i czy są mocne czy słabe, różnie to jest.
AnnMa

Postprzez redcard » Cz cze 13, 2019 9:29 am

W stolicy nie podpowiem bo sama depilowalam sie w Katowicach w klinice Dermed ale powiem ci z perspektywy czasu ze to najlepsze co mozna dla siebie zrobic ! W koncu mam spokoj, nie zacinam sie, nie mam krostek itd. Nozki gladkie jak pupcia niemowlaka :D
redcard

Powrót do Nasze troski