Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy to zima czy depresja?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Czy to zima czy depresja?

Postprzez agamk » Cz paź 31, 2019 9:48 am

Myślę, że w takiej sytuacji warto z kimś porozmawiać, z kimś kto ma do tego odpowiednie kwalifikacje (i duże doświadczenie w tego typu problemach). Polecam panią doktor Natalię (Psychiatra Kraków prywatnie) :)
agamk

Postprzez mixturka » Wt lis 12, 2019 11:50 am

Ja właśnie też się nad tym zastanawiam, bo nic mi się nie chce i nie mam d niczego ani siły, ani energii.
mixturka

Postprzez Julita00 » Wt gru 17, 2019 8:17 pm

Nie warto ignorowac wszelkich takich objawów. Mój znajomy popadl w depresje i siegnal po używki, ale udalo sie namowic go na leczenie narkomanii w ośrodku Medox w Nowym Modlinie Bardzo dobry ośrodek. Pomogli mu bardzo,zajęli się nim odpowiednio psycholodzy. Musiał tam spędzić kilka tygodni ale teraz jak wspomina swoją przeszłość to cieszy się że zdecydował się na leczenie właśnie tam.
Wszystko w trosce o maluszków : https://www.fazymazy.com/
Julita00

Postprzez oliv » Pn cze 29, 2020 1:55 pm

witam

Od jakiegoś czasu mam wrażenie jakby ktoś mnie śledził. Jednak mój mąż się ze mnie śmieje i mówi że to hormony w ciąży tak na mnie działają. Ale powiedział że na wszelki wypadek i dla mojego spokoju wynajmie detektywa http://www.securitas-vip.pl/detektyw Czy myślicie że naprawdę przesadzam??
oliv

Postprzez mixturka » Śr lip 01, 2020 1:20 pm

Tak na oko to ciężko stwierdzić, dlatego lepiej udać się na jakąś konsultację do psychologa i on postawi diagnozę.
mixturka

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski