Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie kupujecie soczewki?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Gdzie kupujecie soczewki?

Postprzez malinkaaa89 » Śr lut 20, 2019 7:02 am

Jest bardzo wiele sklepów z soczewkami i mamy na prawdę w czym wybierać. Nie będe Wam tutaj polecać konkretnych sklepów, bo każdemu pasuje co innego. Taka samo jest z soczewkami i jednej osobie będa odpowiadały soczewki miesięczne a innej soczewki jednodniowe czy 2tygodniowe. Ja mam akurat takie https://www.twojesoczewki.com/soczewki- ... zewek.html , ale może Wam odpowiadają inne.
malinkaaa89

Re: Gdzie kupujecie soczewki?

Postprzez Felina » Śr lut 20, 2019 11:04 pm

Może Cię to zdziwi ale najlepsze soczewki kwartalne kupiłam w aptece, w dodatku taniej niż u optyka. Przez internet też zamawiałam, ale zwykle nie były zbyt wygodne w noszeniu. Przeszkadzały np. podczas czytania i prowadzenia samochodu.
Felina

Postprzez monikabert90 » Wt maja 07, 2019 9:35 am

A skoro już o soczewkach mowa, to czy mieliście kiedyś okazję nosić soczewki kolorowe, takie, jak na stronie https://kolorowe-soczewki.pl/? I jak wrażenia? Czy efekt Wam się spodobał? Czy noszenie takich soczewek było dla Was wygodne? Z góry dziękuję za Wasze opinie :)
monikabert90

Postprzez Elza » Cz maja 09, 2019 8:26 am

Kolorowe soczewki, jak dla mnie to trochę snobizm, albo niedojrzałość. Nie widzę zupełnie sensu ich noszenia. Za to soczewki korekcyjne, jak najbardziej warto nosić, bo są po prostu wygodne.
Elza

Postprzez Amanda03 » Cz maja 09, 2019 10:44 am

A czemu jesteś taka surowa wobec kogoś kto nosi kolorowe soczewki? Przecież włosy się też farbuje i nikogo to nie dziwi. Nie ma co od razu oceniać ludzi i ich krytykować, trochę wyluzuj.
Amanda03

Postprzez MamaOlka » Cz maja 09, 2019 11:39 am

Masz racje, nie ma co od razu tak się źle nastawiać. Taka zmiana koloru oczu, może być czym fajnym moim zdaniem, choć jeszcze mi się nie zdarzyło, bym czuła taką potrzebę. Mam natomiast inny problem. Muszę wybrać soczewki kontaktowe (wcześniej nie miałam wady wzroku, teraz ma -2), bo nie chcę nosić okularów. Czym kierowałyście wybierając dla siebie soczewki? Na co zwrócić uwagę? Czytałam już trochę na ten temat na stronie - https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych , ale chętnie poznam opinie kogoś, kto przez to już przeszedł i zna sprawę nie tylko teoretycznie:)
MamaOlka

Postprzez mila1203 » Cz maja 09, 2019 9:43 pm

Ja cały czas noszę Acuvue. Polecił mi je mój okulista. Przeczytałam o :D pinie i chyba rzeczywiście są najlepsze na rynku. Polecam :D
mila1203

Postprzez marzenka.o » Śr maja 15, 2019 6:49 am

Zwykle w vision express kupuję. Tylko muszę zacząć zamawiać u nich online, bo stacjonarnie często ich nie ma.
marzenka.o

Postprzez mamsza » Pn maja 20, 2019 8:11 am

Polecam przy okazji rzucić okiem na takie rozwiązanie jak okulista olsztyn: https://polusoptyk.pl/. Ich oferta jest naprawdę bogata - wykonują badania wzroku, dopasowują odpowiednie szkła kontaktowe. Moim zdaniem warto się do nich wybrać jeśli potrzebujecie nowych okularów.
mamsza

Postprzez minionka785 » Pn maja 20, 2019 11:26 am

Jakie zwykle wybieracie?
minionka785

Następna strona

Powrót do Nasze troski