Strona 1 z 1

Sprawy rozwodowe

PostNapisane: Śr maja 15, 2019 11:03 am
przez tonka00
Wiecie, gdzie mogłabym poczytać coś na temat spraw rozwodowych? Niby nic wielkiego się nie dzieje, ale mąż zachowuje się jakoś dziwnie... i wolę się przygotować na każdą ewentualność. Na razie znalazłam http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinn ... d-adwokat/ i szukam dalej.
Tylko żeby on nie pomyślał, że to MI chodzi po głowie rozstanie :mrgreen:

Re: Sprawy rozwodowe

PostNapisane: Wt cze 11, 2019 11:30 am
przez tom.m
Nie wiem po co chcesz czytać o sprawach rozwodowych, jeśli nie planujesz rozwodu... i najlepiej przejdź się do adwokata w swojej okolicy, a nie czytaj głupoty w internecie ;P
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli szczęśliwym trafem w okolicach Gdańska, to mogę Ci pomóc i polecić porada prawna trójmiasto - mnie pomogło w podobnej sprawie, Tobie pewnie też pomoże :P

Re: Sprawy rozwodowe

PostNapisane: Śr wrz 18, 2019 9:22 pm
przez magda906
W Tczewie masz doskonałych prawników, zwłaszcza mec. Cejrowski ma ogromne uznanie i doświadczenie w sprawach rodzinnych i cywilnych. pamiętaj, że sam rozwód to początek, pozostaje kwestia alimentów, kontaktów z dziećmi czy podziału majątku. On pomoże.

Re: Sprawy rozwodowe

PostNapisane: Pn lut 03, 2020 9:50 am
przez Szymon6312
Główne pytanie brzmi po co adwokat od spraw rozwodowych? Ja rozumiem inne zachowanie męża ale od odraz uszykować się do rozwodu? Jak nic pachnie mi to warszawą i typowym podejściem do rozwodów w Warszawie. Po szukać innych rozwiązań najlepiej od razu adwokat rozwodowy żeby mieć "alternatywę"

Re: Sprawy rozwodowe

PostNapisane: Wt lut 04, 2020 10:40 am
przez Beatka89
"Mąż zachowuje się jakoś dziwnie" - mogłabyś to rozwinąć? Nie ma co ot tak myśleć o rozwodzie, ponieważ dziwi Cię coś w zachowaniu drugiej osoby. Oczywiście może to być spowodowane różnymi rzeczami, ale czasami wystarczy porozmawiać i tyle.
Natomiast jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat rozwodów to możesz poczytać artykuły, na stronie Pani Małgorzty Tokarz, która jest adwokatem i specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym - https://malgorzatatokarz.pl/. Uzyskasz tam rzetelne informacje, ale uważam, że i tak najlepiej jest porozmawiać z adwokatem jeżeli do rozwodu ma dojść.

Najpierw porozmawiam z mężem, dowiedz się o co chodzi, a najwyżej potem zainteresuj się rozwodami. Po za tym są jeszcze inne sposoby jak np: separacja. Trudno doradzić, ponieważ nie za bardzo wiem co się dzieje.