Wyszukiwanie zaawansowane »

ból ucha

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

ból ucha

Postprzez Rebeka » Pt lip 19, 2019 1:47 pm

hejka, mój synek bardzo często łapie infekcje ucha. Jest jakiś preparat, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo na uszy ? Taki dla rocznego malucha.
Rebeka

Re: ból ucha

Postprzez Ajlar » Pt lip 19, 2019 3:58 pm

Małe dzieci bardzo czasto mają infekcje uszu, Znam to bo moja córka (1,5 roku) chodzi do żłobka to naprade co chwile jak nie katar to zapalenie spojówek albo ucho. Ja jak tylko widze , że "trzepie głową" to od razu zakraplam uszy lixem. Działa własnie przeciwólowo i pomaga w leczeniu zapalenia. Spróbuj, na bank pomoga małemu te krople.
Ajlar

Postprzez Avoka » Pn lip 22, 2019 2:33 pm

Byłaś już z tym u lekarza?
Avoka

Postprzez Tarantula » Wt lip 23, 2019 9:08 am

Ból ucha to ten najgorszy z możliwych.. współczuję :(
Tarantula

Postprzez Sudetka » Śr lip 31, 2019 4:37 pm

Sama bardzo często miewałam ból ucha w dzieciństwie, więc doskonale wiem co to znaczy. Jeżeli występuje ból ucha u dziecka to trzeba szybko i skutecznie zadziałać. Świetnie się w tym sprawdza efferalgan, który staramy się mieć zawsze w domowej apteczce, bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Szczególnie teraz podczas wakacji, na wyjazdach, jak mamy taką zmienną pogodę i w każdej chwili zapalenie ucha może powrócić.
Sudetka

Postprzez Atamara » Pn sie 12, 2019 3:53 pm

Na ból ucha u dziecka to lepiej stosowac krople. Mój synek ma 10 miesiecy i już 2 razy miał zapalenie ucha :( Poza leczeniem od pediatry zakraplałam mu jeszcze uszy kroplami lix bo działaja przeciwbólowo i łagodza stan zapalny. Naprawde szybko działaja bo mały po chwili się uspokajał. Kazda mama wie co znaczy ból ucha u dziecka wiec jak nie chcecie patrzeć jak maluch cierpi to miejce w apteczce lix.
Atamara

Powrót do Nasze troski