Strona 1 z 1

Jakie buty ortopedyczne dla dziecka

PostNapisane: Pn wrz 14, 2020 6:27 am
przez Bartniczka
Dziewczyny moja 2 letnia córka krzywo stawia stopy oraz będzie musiała nosic obuwie ortopedyczne. Jakie ortopedyczne buty warto jest kupić dzieckku?

Re: Jakie buty ortopedyczne dla dziecka

PostNapisane: Pn wrz 14, 2020 7:42 am
przez annamaria
Proponuję kupić butki firmy Mrugała, są przystosowane do ewentualnych wkładek, o ile Ortopeda zaleci. Wzornictwo maja ładne i ciekawe, nie wyglądają na typowo ortopedyczne. Mój synek nosił odkąd zauważyłam problem z nóżkami, mimo że Ortopeda nie zalecal obuwia specjalistycznego. Teraz już nie ma problemu z nóżkami a od lekarza usłyszałam, że m. in. dzięki odpowiedniemu obuwiu uzyskaliśmy tak szybko efekty.

Oczywiście dziecko jest pod kontrola ortopedy oraz fizjoterapeuty? Wszystkie takie zmiany dobrze jest skonsultować ze specjalistą.

Re: Jakie buty ortopedyczne dla dziecka

PostNapisane: Wt wrz 15, 2020 10:17 am
przez ella34kod
Zawsze obuwie Bartek było polecane na takie przypadłości, mam nadzieję, że wszystko się dobrze naprostuje :) Tylko na swoim przykładzie wiem, ile dają dobre ortopedyczne wkładki do butów, a mam niezbyt często spotykane płaskostopie poprzeczne, ostry ból w piętach, jak przy ostrogach, po zastosowaniu minął bezpowrotnie, warto szybko zacząć leczyć, to na pewno będzie ok.

Re: Jakie buty ortopedyczne dla dziecka

PostNapisane: Wt wrz 15, 2020 6:08 pm
przez mamasitka
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://magicwebsite.pl

Re: Jakie buty ortopedyczne dla dziecka

PostNapisane: So lis 28, 2020 9:52 pm
przez kasienka84
Nie ma co się bawić w państwową służbę zdrowia, szczególnie teraz, kiedy jest totalny bałagan. Moim zdaniem tylko ortopeda Warszawa prywatnie jest w stanie coś pomóc. Nie czekaj, tylko zapisz się online, bez kolejek, aby dowiedzieć się dokładnie, czy Twoje dziecko potrzebuje takiego obuwia.