Wyszukiwanie zaawansowane »

Pierwsza ciąża mnóstwo trosk....

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Pierwsza ciąża mnóstwo trosk....

Postprzez Wero2 » Cz gru 17, 2020 10:54 pm

Spokojnie, nie stresuj się, wszystko przyjdzie z czasem i jakbyś dobrze tego nie zaplanowała to po porodzie będzie wychodzić czego tak naprawdę potrzebujemy i na bieżąco wszystko dokupisz :) Od siebie mogę Ci polecić dbanie o Siebie i Maleństwo. Pamiętaj o uzupełnianiu witamin i minerałów. Tutaj https://compositamama.pl/ masz bardzo dobry produkt, który można stosować zarówno w okresie ciąży, jak i laktacji. Dostarczy Tobie i Dziecku wszystkiego co niezbędne.
Wero2

Postprzez mlodamama12 » Cz sty 21, 2021 5:29 pm

MuchaAsia napisał(a):O rany, nie stresuj się tak, bo nie warto - do początku stycznie od dziś jeszcze bite 2 miesiące, a zaopatrzenie w sklepach jest takie, że na pewno zdążysz.
Po zabawki dla dzieci najlepiej do szkolnisa (wartościowe rzeczy mają), albo na dobrodziecka.pl, co do ubranej to się nie spiesz - na allegro jest całe mnostwo taniości, na pewno coś znajdziesz.
P.S Pamiętaj, ze dużo rzeczy kupują goście, którzy przychodzą odwiedzić malucha:D

Niełatwo jest się nie stresować, tym bardziej jeżeli jest to pierwsze dziecko. Ja strasznie obawiałam się porodu i ogólnie tego jak sobie później poradzę z takim maluszkiem. To był dla mnie naprawdę ogromny stres i musiałam skorzystać z pomocy terapeuty. Dowiedziałam się, że cierpię na tokofobię, ale w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ lekarz bardzo pomógł mi zachować spokój, oraz uzyskać dokumenty uprawniające do cesarki.
mlodamama12

Postprzez dzominika » Pt sty 29, 2021 12:30 pm

Wiem, że pierwsza ciąża może nieco nas stresować i jesteśmy podenerwowane..warto jednak odpowiednio przygotować się do roli mamy :) Na pewno bardziej zrelaksują nas wszelkie zakupy dla maluszka.
Ja sama mogę od siebie polecić jako w pierwszej kolejności wybór wózka, bo na pewno najdłużej nam z tym zejdzie. My mamy https://insevio.com/, bo potrzebowałam lekkiego wózka z większą gondolą, ale żeby jednocześnie spacerówka później się wygodnie składała. Może Tobie się też spodoba ten wózek?
dzominika

Postprzez evee » Pn lut 01, 2021 6:45 am

Niewątpliwie wybór wózka jest bardzo ważny :) ja mniej więcej na jakieś 3-4 miesiące przed porodem zaczęłam rozglądać się za wózkiem :) wybrałam VOLT PRO z Euro Cart :) jest przeznaczony dla dzieci do 22 kg, składa się szybko jedną ręką. fajny, niedrogi wózek :)
evee

Postprzez motylek88 » Cz lut 04, 2021 7:44 pm

Wiadomo, że ciąża to magiczny i wymagający czas. W ogóle pierwsze co trzeba to pilnować tych wszystkich badań. A chociażby badania połówkowe są bardzo ważne. Dzięki nim możemy dowiedzieć jak się rozwija nasze dziecko.
motylek88

Postprzez monia92 » Pt lut 05, 2021 8:35 pm

Zdecydowanie tak - wiem to z doświadczenia, a najważniejszy i najtrudniejszy był dla mnie wybór wózka. Polecam Ci zdecydować się na coś z oferty Riko - jest na tyle szeroka, że na pewno znajdziesz wózek idealny na swoje potrzeby. Mają one super opinie, więc jestem pewna, ze będziesz zadowolona.
monia92

Postprzez marykowska » Wt lut 09, 2021 1:15 pm

Ja jestem w drugiej ciąży i muszę powiedzieć, że tą już lepiej znoszę. Czuję się w miarę ok, dziecko się dobrze rozwija, także pozostaje mi tylko się cieszyć. Jedynie co to żeby badania ginekologiczne nie powodowały u mnie takiego dyskomfortu to zaczęłam stosować żel feminum żeby ułatwiał właśnie takie badania.
marykowska

Postprzez sharon.hartmann » N lut 14, 2021 4:44 pm

Każda mama ma wiele trosk, ale moim zdaniem niepotrzebnie!
sharon.hartmann

Postprzez Bolika » Wt lut 23, 2021 11:51 pm

Nie wiem czy pierwsza ciąża niesie za sobą wiele trosk bo my dopiero planujemy sie starac o maluszka, moja gin polecila zebym zaczela sobie suplementowac Ovarin, bardzo fajnie reguluje gospodarke hormonalna i ma dobry sklad, sama choruję na niedoczynność tarczycy ale to nam nie przeszkodzi w zajściu. Jak już nam się uda to chyba znikną nasze troski :)
Bolika

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski