Wyszukiwanie zaawansowane »

Urtata zębów po ciąży, czy implanty?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Urtata zębów po ciąży, czy implanty?

Postprzez anaw » Pt wrz 27, 2019 10:17 am

Implanty to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o jakiekolwiek uzupełnienia braków zębów. Są komfortowe i w jamie ustnej zachowują się dokładnie tak samo jak nasze naturalne zęby. Wiem coś o tym, bo sama noszę już 2 i planuję w przyszłości kolejne 2. Robiłam je w Poznaniu w GlamSmile https://glamsmilepoland.pl/oferta/implanty/. Bardzo komfortowe warunki, niewygórowane ceny. Sam zabieg jest bardzo szybki i bezbolesny :)
anaw

Postprzez prosacco.horacio » So wrz 28, 2019 9:39 am

Myślę, że to naprawdę ciężki temat. Aczkolwiek bardzo dobrze, że wypowiadacie się w tym temacie.
prosacco.horacio

Postprzez jagora151 » Wt paź 01, 2019 11:50 am

Jeśli implanty to lepiej porządne. Niektóre kliniki oferują usługi z płatnościami w ratach.
jagora151

Postprzez MartaVega » Wt paź 08, 2019 3:28 pm

Ja tam muszę te implanty kupić. Moja ciotka ma te implanty i szeroko się uśmiecha. Te implanty zmieniły jej życie na lepsze!

Postprzez kalinka1 » Śr paź 09, 2019 11:50 am

Gabinetów stomatologicznych jest w całej Polsce jak widać sporo. Problem pojawia się gdy trzeba wstawić implant i znaleźć specjalistę, który faktycznie ma w tym zakresie odpowiednie doświadczenie. W Gdyni mogę szczerze polecić dr Renatę z Platinum Dent. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze, wszystkie zabiegi są przeprowadzane praktycznie bezboleśnie.
kalinka1

Postprzez Atamara » Śr paź 16, 2019 12:08 pm

Słyszałam o tym, że po ciąży a w zasadzie głównie po karmieniu piersią zęby mogą się osłabić ;/ Jeśli chodzi o kwestię utraty i uzupełniania ubytków to chyba najlepiej skonsultować to z doświadczonym stomatologiem. Do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie. Jeśli zdecydujecie się na wizytę u dentysty to zerknijcie wcześniej na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej prowadzonego przez doktor Świątkowską. Tu dowiecie się więcej informacji o oferowanych usługach.
Atamara

Postprzez Martazosiedla » Pn lis 04, 2019 10:39 pm

Boże, nie wiedziałam nawet, że takie rzeczy mogą się wydarzyć! W każdym razie jeśli chodzi o implanty zębów, to zdecydowanie polecam świetnych specjalistów z tej dziedziny https://frankowski-maloclinic.pl/. Naprawdę znają się na rzeczy i do każdej klientki podchodzą z ogromnym profesjonalizmem. Byłam u nich jeszcze w ciąży, dlatego też ten profesjonalizm zapadł mi w pamięci, po prostu starali się, by było mi jak najbardziej komfortowo.
Martazosiedla

Postprzez pasia » Śr lis 06, 2019 12:55 pm

Ja mam implanty z Corten Medic i jestem z nich bardzo zadowolona. W ogóle nie widać, że to nie są moje zęby.
pasia

Postprzez mamasitka » Pn gru 02, 2019 4:34 pm

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
mamasitka

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski