Wyszukiwanie zaawansowane »

Sylwetka sprzed ciąży jak wrócić?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Sylwetka sprzed ciąży jak wrócić?

Postprzez 0szolomiona » Śr maja 15, 2019 8:36 pm

Macie jakieś sprawdzone sposoby na powrót do sylwetki sprzed ciąży? Od porodu minęło już pół roku, młoda rośnie a ja chciałabym wrócić do swojej starej sylwetki. Niestety w dalszym ciągu nie mieszczę się w swoje ulubione spodnie. Jakieś pomysły?
0szolomiona

Re: Sylwetka sprzed ciąży jak wrócić?

Postprzez Adzik » Cz maja 16, 2019 9:23 am

Radziłabym Ci przede wszystkim wizytę u dietetyka - dieta to więcej niż połowa odpowiedzialna za chudnięcie, więc odpowiedni plan żywieniowy bardzo Ci pomoże. A dodatkowo ćwiczenia, może trochę w domu, skoro młoda jest jeszcze takim szkrabem. Chociaż niektóre kluby fitness organizują zajęcia dla mam, kiedy dzieciaczki baraszkują sobie na macie, a mamy się pocą :D. I wiesz, najważniejsze to wytrwałość. Czasem po prostu trudno jest zgubić. Ja jeszcze nie jestem w ciąży, ale byłam pulchniutka i jakoś się udało zgubić brzuszek dla zdrowia ;).
Adzik

Postprzez Tarantula » Cz maja 16, 2019 11:11 am

Niestety jest to niesamowite wyzwanie.. ciężko po prostu się zmotywować.
Tarantula

Postprzez blawatka » Cz maja 16, 2019 7:58 pm

Przede wszystkim dieta dostosowana do Twojego stylu życia oraz ćwiczenia. Wiem, że przy małym dziecku trzymanie się diety jest dość trudne, ale jak się będziesz restrykcyjnie pilnować to z całą pewnością Ci się uda.
blawatka

Postprzez olinek01 » Pt maja 17, 2019 8:11 am

Zmiana nawyków żywieniowych i trochę sportu. Z tym drugim wiem, że nie jest łatwo przy małym dziecku, sama to przerabiałam, ale zawsze można kupić sobie wózek do biegania i trochę się poruszać zamiast spaceru, jeśli nie, to wystarczy nawet szybki spacer lub biegać wieczorem kiedy maluszek już śpi i ktoś może z nim na chwilkę zostać. Natomiast zmiana nawyków nie musi być jakaś drastyczna, wystarczy ograniczyć słodycze i sól, zamienić wysokokaloryczne produkty na ich naturalne odpowiedniki, np. http://melvit.pl/trendy-lunch-single-z-quinoa-trio-cukinia-i-pomidorami-100-g/ jako dodatek do obiadu zamiast ziemniaków czy frytek, itd. Jeśli będziesz się tego trzymać to z pewnością zobaczysz rezultaty. :)
olinek01

Postprzez ciki » Pt maja 17, 2019 11:55 am

Zrobienie sylwetki sprzed ciąży zazwyczaj jest strasznie trudne i wymaga wielu wyrzeczeń. Fitnes jest dobrą opcją na zrzucenie zbędnych kilogramów i wymodelowanie ciała. Ja sama chodziłam do http://rkf.com.pl/ w Szczecinie, tam na zajęciach dają porządny wycisk, dzięki którym będzie to możliwe.
ciki

Postprzez ludviga » N maja 19, 2019 11:26 am

Przede wszystkim ruch. To podstawa. Nie ma nic bez aktywności fizycznej. Jakiś fitness, czy siłownia to chyba najlepsze wyjście.
ludviga

Powrót do Damskie pogaduszki