Wyszukiwanie zaawansowane »

Prezent dla faceta

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Prezent dla faceta

Postprzez Onearacelis2471 » Wt lis 25, 2014 4:28 pm

Witajcie,
mam pewien problem. Otóż mój chłopak to zapalony fan motoryzacji. Chciałabym kupić mu coś w tym temacie w prezencie świątecznym. oczywiście nie chodzi mi o jakieś kosmetyki samochodowe ale o coś w stylu kołpaki czy coś. W sumie tonie bardzo wiem co takiej osobie moze się przydać gdyż motoryzacja to dla mnie czarna magia i co by nie mówić nie mam zielonego pojęcia na jej temat. Może któraś z Was miała podobny problem i podpowiedziała co kupić takiemu facetowi? Praktyczny ale i ciekawy prezent motoryzacyjny jak dla mnie nie istnieje
Onearacelis2471

Re: Prezent dla faceta

Postprzez jeneralka » Wt lis 25, 2014 6:23 pm

może książka kolesi z top gear?
albo np okulary polaryzacyjne, wygodnie się w nich prowadzi auto, ja swojemu kupiłam takie w born86
no bo nie kupisz mu chyba nowych felg?
jeneralka

Postprzez proadam70 » Wt lis 25, 2014 10:48 pm

przyznam szczerze że to faktycznie trudne kupić komuś prezent. jeśli to fan motoryzacji to kołpaki odradzam ale może breloczek do kluczy. mi się bardzo podoba naklejka głodnego kota na wlew paliwa o ile Twój chłopach byłby skłonny przykleić coś na auto:
http://www.p2.pl/lukasz/naklejki/allegr ... w_duzy.jpg
proadam70

Postprzez ODYSEUSZQWE78 » Wt lis 25, 2014 11:25 pm

Ja również kompletnie się na motoryzacji nie znam dlatego nigdy nie kupuję swojemu chłopakowi niczego da auta mimo tego że jest wielkim fanem motoryzacji zdecydowanie wole kupować mu inne prezenty, chociaż ostatnio faktycznie kupiłam mu kamerkę do auta i był bardzo zadowolony z tym że oczywiście musiałam się kogoś poradzić bo nie miałam pojecie na co zwrócić uwagę
ODYSEUSZQWE78

Postprzez sabinaxx » Śr lis 26, 2014 11:41 am

Zawsze warto mu podarować siebie- tylko ciekawie zapakowaną :-) albo jakieś gadżety erotyczna podnoszące jakość sex-u. To zawsze działa. Tutaj są bardzo ciekawe i w stylu Greya https://www.twojafantazja.com
No ale to idealne rozwiązanie na prezent dla małżeństw niż narzeczonych.
sabinaxx

Postprzez evita » Śr lis 26, 2014 3:06 pm

Może karnet na quady? ;)
evita

Postprzez leif1366 » Śr lis 26, 2014 5:22 pm

Widziałam w empiku fajne pomysły na prezent - przejażdżka jakimś super wypasionym autem. Wątpie, żeby któryś z facetów nie był zadowolony z takiego prezentu - mega dawka wrażen to chyba to co lubią. Bo jakieś akcesoria motoryzacyjne jak dla mnie odpadają - nuda nuda nuda a pewnie ma ich pełno
leif1366

Postprzez SoterQwe2938 » Śr lis 26, 2014 6:08 pm

W sumie ciężko wymyślić coś w tej tematyce ... sama mam odwieczny problem co kupić mężowi na święta urodziny i wszystkie inne okazje, a też jest wielkim fanem motoryzacji ... w tamtym roku kupiłam mu model rc, terenowe auto ... cieszył się jak dziecko bawi się nim do tej pory i traktuje jak świętość... może też powinnaś pójść w tym kierunku według mnie to fajny pomysł
SoterQwe2938

Postprzez drlona1676 » Cz lis 27, 2014 10:06 am

Kupno kołpaków to trochę siara, obstawiam, ze zaraz wylądowałyby w garażu w ciemnym kącie. Teraz liczą się tylko alufelgi. Lepiej kup mu jakieś kosmetyki do pielęgnacji samochodu. W sklepie Motoneo masz odpowiedni dział z takimi środkami http://motoneo.pl/akcesoria-samochodowe/. Dla chłopaka na pewno to będzie duża frajda, jeśli zadba o swoje auta w większym stopniu niż tylko wizyta na myjni co jakiś czas.
Ostatnio edytowano Pt lis 28, 2014 11:17 am przez drlona1676, łącznie edytowano 1 raz
drlona1676

Postprzez annamaria » Cz lis 27, 2014 4:00 pm

Uwierz, że nie Ty jedna masz taki problem.... Ja tez kurcze zastanawiam sie co podrarowac mezowi...
No ubrania juz byly, ksiazki kurcze tez. Zreszta ostatnio rzadko czyta to mu kolejnej nie kupie bo skonczy w koncie.
To może buty? Na Mall widzialam takie:
https://www.mall.pl/obuwie/newbalance-m ... =710225007
Przydalyby mu sie takie trapery. Z drugiej jednak strony czy jest to wogole dobry prezent na swieta? Dawac mu buty? Bedzie sie cieszyl?
annamaria

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki