Wyszukiwanie zaawansowane »

Twarz - jak o nią dbać?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Twarz - jak o nią dbać?

Postprzez marzenka.o » Cz sie 09, 2018 10:12 am

Ja muszę zacząć używać przeciwzmarszczkowego kremu. A ciągle zapominam go kupić.
marzenka.o

Postprzez matyldabaran » Cz sie 09, 2018 12:16 pm

Jeśli o trądzik chodzi, to mi pomogła bardzo tlenoterapia. Wcześniej chodziłam do komory hiperbarycznej w ATAmed z powodu moich migren i na bóle głowy pomogło, ale zauważyłam że i trądzik mi się zmniejszył. Przy odpowiedniej pielęgnacji można wykurować cerę w ten sposób :)
matyldabaran

Postprzez sigrara » Pt sie 10, 2018 9:25 am

Przede wszystkim warto zacząć od pielęgnacji i kosmetyków które nas nie uczulają, nawet te do makijażu powinny byc hypoalergiczne. Ja na przykład myje twarz rano i wieczorkiem emulsją cetaphil em https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ dzięki czemu moja skóra wygląda bardzo ładnie, jest nawilżona, odpowiednio zadbana i do tego wyprysków i innych brzydkich zmian skórnych jakby mniej
sigrara

Postprzez minionka785 » Pt sie 10, 2018 9:41 am

Niektórzy przemywają kozim mlekiem - ponoć super nawilża.
minionka785

Postprzez travelka » Pt sie 10, 2018 12:10 pm

matyldabaran napisał(a):Jeśli o trądzik chodzi, to mi pomogła bardzo tlenoterapia. Wcześniej chodziłam do komory hiperbarycznej w ATAmed z powodu moich migren i na bóle głowy pomogło, ale zauważyłam że i trądzik mi się zmniejszył. Przy odpowiedniej pielęgnacji można wykurować cerę w ten sposób :)

Wiesz może jakie są różnice między tlenoterapią w komorze, a jej domową wersją? Mam zalecenie do tlenoterapii. Komora hiperbaryczna jest w odległym mieście. Na http://oterapia.pl/oferta/przenosny-koncentrator-tlenu-olv-b1 znalazłam przenośny koncentrator tlenu. Czy to może być dobre zastępstwo?
travelka

Postprzez Reniak86 » Pn sie 13, 2018 11:59 am

Jest mega różnica, między terapią w komorze, a terapią w domu.
W komorze ciśnienie jest wyższe, np. u mnie w Bielsku jest komora co ma 2 atm. Przez to produkcja komórek macierzystych jest naprawdę wzmożona.
Po hormonalnej burzy w ciąży, jak ciało wygląda prześrednio :lol: warto sobie zrobić kurację, tylko poszukaj rzeczywiście komory o medycznym zastosowaniu, a nie takiej kosmetycznej. (www.tlenoterapiabielsko.pl - tu jest moja)
Reniak86

Postprzez travelka » Pt sie 17, 2018 9:50 am

Różnica ciśnienia to nie mega różnica :) Nie znam się, ale jakby nie patrzeć cena pojedynczych zabiegów w sumie będzie wyższa, niż zakup aparatu stacjonarnego. Nie wiem tylko, czy sprzęt, który można znaleźć na stronach typu Oterapia.pl, ma realny wpływ na cerę. W opisach są raczej wzmianki o poważniejszych chorobach.
travelka

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki