Wyszukiwanie zaawansowane »

Elegancka sukienka na wesele

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Elegancka sukienka na wesele

Postprzez Szefmodest72 » Śr kwi 15, 2015 7:19 pm

W maju idę na wesele. W sumie dowiedziałam się niedawno, że mój narzeczony mnie zaprasza. I mam dylemat, jak każda kobieta. Nie mam co na siebie włożyć. Już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na takiej imprezie, więc i ciuchów nie mam. Sklep internetowy chyba odpada, bo wolę poprzymierzać i podotykać sukienki zanim dokonam zakupu. Dziewczyny! Gdzie kupić ładne sukienki wyjściowe? Raczej nie interesują mnie sieciówki, bo potem się okaże, że co druga dziewczyna przyszła w tej samej sukience. Iść odwiedzić jakiś butki odzieżowy, czy szukać na bazarach? W ciągu 2 tygodni muszę mieć kreacje.
Szefmodest72

Re: Elegancka sukienka na wesele

Postprzez lwiica » Cz kwi 16, 2015 1:56 pm

A w mieście nie ma takich butików i miejsc, gdzie można kupić?
lwiica

Postprzez SYLWAN1570 » So kwi 18, 2015 12:17 am

Z tymi sieciówkami to rzeczywiście masz rację, jak kupisz to może się zdarzyć, że ktoś już coś takiego założył. W takich przypadkach najlepsze są jakieś małe sklepy, które codziennie mijasz, ale jakoś nigdy nie masz okazji tam wejść. Można w nich upolować naprawdę cuda! A jeśli nie znasz nic takiego to dałabym jednak szansę sklepom internetowym np http://yups.pl/nowosci. Zawsze masz przecież możliwość zwrotu, gdy rozmiar czy sukienka nie będą pasowały.
Ostatnio edytowano Śr cze 10, 2015 9:33 am przez SYLWAN1570, łącznie edytowano 1 raz
SYLWAN1570

Postprzez anetka87 » So kwi 18, 2015 7:13 pm

ja bardzo często kupuje sukienki na takie okazje na allegro. Można tak znaleźć bardzo fajne egzemplarze w rozsądnych cenach. Ostatnio kupiłam sobie sukienkę Asos z 50 zł
anetka87

Postprzez marnaeuro1728 » N kwi 19, 2015 7:58 pm

Jeżeli masz czas i kapitał oraz pomysł to może warto pomyśleć o kontakcie z krawcową która sama wykonałaby dla Ciebie jakiś projekt? Naturalnie. Nie jest to ani najtańsza ani najszybsza metoda ale po pierwsze będzie to niepowtarzalny projekt, po drugie w pełni dopasowany do Twojej figury. Jeśli jednak jesteś na nie, to szukaj w jakiś niepopularnych sklepach internetowych
marnaeuro1728

Postprzez JaniseWroc2819 » Pn kwi 20, 2015 6:15 pm

no to dylemat masz ładny. Słuchaj może nie jest głupi pomysł, by wybrać się do krawcowej trochę przeglądnąć sukienek na internecie dać jej parę pomysłów coś fajnego może sklei?. Moim zdaniem wyjdź na miasto znajdziesz jakiś na pewno fajny butik a tam pełno sukienek, tym bardziej, że idzie maj to tego jest pełno odradzam bazar, bo tam raczej słabe są ciuchy.
JaniseWroc2819

Postprzez Olenka90 » Pn kwi 20, 2015 11:11 pm

Możesz przejść się po mieście i poszukać w niesieciówkach o ile starczy Tobie energii i zapału a im bliżej wesela tym ciśnienie na znalezienie czegokolwiek większe i może być tak, że weźmiesz byle jaką, byle była. Zobacz jakie sukienki na wesele oferują również sklepy internetowe, zawsze możesz oddać jakby nie pasowała.
Olenka90

Postprzez Szefmodest72 » Wt kwi 21, 2015 1:06 pm

Krawcowa odpada, bo raczej ciężko będzie uszyć coś fajnego w przeciągu tygodnia, dwóch. Nie chodzi mi o brak czasu krawcowej, ale po prostu ja nie mam czasu latać i robić przymiarki. Poza tym nawet nie wiem jaką sukienkę bym chciała - a bez tego nie mam co zawracać krawcowej głowy. Trudno, rozejrzę się po butikach z eleganckimi sukienkami. Może znajdę coś odpowiedniego. Nie wiem tylko, czy szukać czegoś bardziej letniego, zwiewnego, czy raczej z jakiegoś grubszego materiału.
Szefmodest72

Postprzez dbola25 » Wt kwi 21, 2015 5:13 pm

na zalando są superowe:)
dbola25

Postprzez marzenka.o » Śr kwi 22, 2015 8:36 am

Z zalando są świetne, ale bardzo dobre. Wydaję mi się, że elegancka sukienka na wesele może być na Domodi - to taki portal, który "zbiera" ubrania z różnych sklepów internetowych (w tym o ile dobrze kojarzę też z zalando), dzięki czemu znalezienie czegoś konkretnego jest dużo łatwiejsze - szuka się na jednej stronie a nie na kilkunastu o różnych interfejsach.
marzenka.o

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki