Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak dbacie o włosy?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Jak dbacie o włosy?

Postprzez ola66 » Pn sty 25, 2016 10:49 am

Jeśli chodzi o dbanie o włosy, to przede wszystkim staram się ich nie maltretować, jak myję to delikatnie, nie wcieram w ręcznik ani nie szarpię. Używam szczotki tangle teezer, szampony to takie drogeryjne raczej nie zwracam uwagi, staram się zmieniać co butelkę, żeby włosy się nie przyzwyczaiły, zawsze używam jakiejś odżywki, po spłukaniu nakładam odżywkę w sprayu, żeby włosy się lepiej rozczesywały i nakładam olejek arganowy na końcówki. Raz w tygodniu olejuję, olejkiem arganowym. Latem nie suszę włosów, ale zimą niestety muszę bo mam do ramion i długo schną... Czasem używam prostownicy, ale niezbyt często żeby nie zniszczyć włosów. Dodam jeszcze że mam włosy farbowane, i co parę miesięcy chodzę do fryzjera obciąć zniszczone końcówki :)
ola66

Postprzez luiza741 » Cz lut 11, 2016 7:03 pm

Ja ostatnio śledzę blogi włosomaniaczek i staram się dbać o włosy bardziej niż kiedykolwiek. Stawiam na olejowanie, różne maski i odżywki. Wydaje mi się, że włosy są mocniejsze i bardziej lśniące. Ostatnio czytałam trochę o koloryzacji sombre i zastanawiam się nad zrobieniem tego na swoich włosach. Efekt jest o wiele ciekawszy niż przy ombre.
luiza741

Postprzez marzenka.o » Pn lut 15, 2016 1:49 pm

Ja śledzę bloga Kosmetycznej Hedonistki i tam jest wiele inspiracji. Lubię się nią sugerować i wychodzi to moim włosom na dobre.
marzenka.o

Postprzez maniki » Pn lut 29, 2016 1:42 pm

Ja muszę teraz sprawdzić domowe sposoby na łupież z blogu style. Inne preparaty raczej nie działają.
maniki

Postprzez AgnieszkaDe » Pn lut 29, 2016 2:12 pm

Jeśli chodzi o włosy w ciąży to opierając się na tej informacji: farbowanie włosów w ciąży, ja farbowałam farbą bez amoniaku, a później fryzjerka poleciła mi specjalny szampon wzmacniający włosy. Daje rade :)
AgnieszkaDe

Postprzez veronikaa » Cz kwi 28, 2016 8:54 am

Jeśli włosy są w nie najlepszej kondycji, to najlepiej zafundować im regularne olejowanie. Efekty są naprawdę świetne. Mogę polecić olejek arganowy. Można nakładać sam, ale można też np. zmieszać go z oliwą albo dodać kilka kropli olejku eterycznego (np. eukaliptusowego, jeśli ktoś ma problem z przetłuszczaniem się włosów). Tu mają zarówno czysty olejek arganowy, jak i właśnie łączony z oliwą http://sklep.lablanca.pl/ .
veronikaa

Postprzez WiolkaKlaman » Cz kwi 28, 2016 11:53 am

Ja niestety moje włosy maltretuję okropnie. Codzienne mycie suszenie, na szczęscie ich nie prostuje :) ( Już nie prostuje, ponieważ pół życia prostowałam proste już włosy).
WiolkaKlaman

Postprzez milla » Cz kwi 28, 2016 6:01 pm

Na szczęście włosy odrastają. Ja swoje ostatnio rozjaśniłam.
milla

Postprzez mamsza » Cz maja 05, 2016 4:58 pm

Ja mam długie włosy, więc chodzę regularnie do fryzjera je podcinać. A w zależności od kondycji moja fryzjerka p. Ewelina Szułakiewicz z Vici Clinic w Krakowie nakłada odpowiednią odżywkę czy sugeruje jakiś suplement.
mamsza

Postprzez zywiolka » Pt maja 06, 2016 10:16 am

Szampon, odżywka, serum na końcówki. Nie prostuję, nie suszę

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki