Wyszukiwanie zaawansowane »

Depilacja laserowa

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Depilacja laserowa

Postprzez ulka32 » Cz maja 24, 2018 11:53 am

A co myślicie o salonie w Wodzisławiu Sląskim http://dorotalamczyk.pl/ ? Posiadają certyfikowany sprzęt najwyżej jakości. Korzystałyście z ich usług?
ulka32

Postprzez dresowespodnie » Pt maja 25, 2018 6:19 pm

depilacja laserowa to bardzo wygodna metoda usuwania zbednego owlosienia.. w koncu kto lubi sie golic co dwa trzy dni :D ja usuwalam owlosienie w klinice Melitus w Warszawie http://klinikamelitus.pl/ i bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie na ten zabieg bo w koncu mam spokoj
dresowespodnie

Postprzez anka101 » Pn maja 28, 2018 8:00 am

Depilacja laserowa to super sprawa.Ja większość dnia spedzam w pracy i nie miałabym już siły sama golić nóg w domu,zresztą za chwilę mi włoski wyrastały i dostawałam fioła jak sama to robiłam.Oczywiście trzeba znależć odpowiedni gabinet.Mnie też było ciężko ,bo przeprowadziłam się do nowego miasta. Ale koleżanka mi poleciła w Warszawie Salon Afrodyta Expert of Beauty,robią świetną depilację laserową.A ze latek mi przybywa i cellulit narasta to wybrałąm się do nich na zabieg endermologii i powiem wam że mam jędrniejszy brzuch ,no cudów nie ma od razu ,ale po drugim zabiegu będzie super. ;-) Odnośnie salonu gdyby ktoś chciał zajrzeć to od czerwca przenoszą się do Pałacu Kultury i Nauki obok Kinoteki ;-)
anka101

Postprzez fliks » Pn cze 18, 2018 5:36 pm

Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie. Kilka zabiegów i zapominamy o depilacji na dłuższy czas.
fliks

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki