Wyszukiwanie zaawansowane »

Najlepsza odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Najlepsza odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Postprzez Carmenn » So paź 24, 2015 3:50 pm

W zeszłym roku w Biedronce pojawił się Szampon Argan Professional oraz odżywki i po tej przerwie znów się pojawił wygląda tak http://www.biedronka.pl/pl/product,id,12571,name,szampon-lub-odzywka-do-wlosow-argan-professional-400-ml
jest naprawdę świetny. No i cena jest przyzwoita. Muszę go upolować bo jest tylko i wyłącznie do wyczerpania zapasów. No i do twoich suchych i zniszczonych ta linia kosmetyków będzie odpowiednia
Carmenn

Postprzez Ankraska » Wt paź 27, 2015 9:17 pm

marzenka.o napisał(a):Szampony dla dzieci są dla nich przeznaczone, ponieważ nie zawierają tych wszystkich sztucznych składników, które są w typowych szamponach drogeryjnych i które na dłuższą metę mogą podrażniać albo wywoływać uczulenia. Ale z pewnością mi nie zaszkodzą, jeśli będę do tego odpowiednio je odżywiać.

zobaczysz, że nie dadzą Ci odżywienia takiego, jakie dają dzieciom, bo dzieci mają inne włosy.
Ankraska

Postprzez Muzonka » Śr paź 28, 2015 2:08 am

W takim razie może ta odżywka pomoże http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/fruc ... macniajaca Do tejn odżywki jest jeszcze szampon z tej samej linii i w tym pakiecie działają rewelacyjnie. Włosy są dużo mocniejsze po takiej kuracji.
Muzonka

Postprzez mamsza » Pt paź 30, 2015 3:38 pm

Miałam włosy zniszczone przez rozjaśnianie. U mnie sprawdziła się maska http://www.sklep.silog.pl/blumin-maska-papaya-miod,3,6041,6235. Jest to maska z naturalnych składników, przeznaczona typowo do włosów zniszczonych. Spróbuj, może i Tobie pomoże :)
mamsza

Postprzez mixturka » N lis 08, 2015 1:05 pm

ja polecam maskę do włosów z firmy Kallos, maska jest mleczna, świetnie nawilża przesuszone włosy i dodatkowo olejek arganowy lub kokosowy. Świetnie odżywiają zniszczone końcówki.
mixturka

Postprzez justynkaa27 » Pn lis 16, 2015 9:49 am

A przedłużałyście kiedyś włosy? Sprawdź tutaj. Takie naturalne pasemka dobrze wyglądają?
justynkaa27

Postprzez ilona55 » Pn lis 16, 2015 10:32 am

mixturka napisał(a):ja polecam maskę do włosów z firmy Kallos, maska jest mleczna, świetnie nawilża przesuszone włosy i dodatkowo olejek arganowy lub kokosowy. Świetnie odżywiają zniszczone końcówki.

również mam tą maskę:) świetna jest
ilona55

Postprzez mamanaetacie » Pn lis 16, 2015 11:01 am

Przedłużanie włosów to strata czasu i pieniedzy! Zawsze będzie wyglądać sztucznie!
mamanaetacie

Postprzez milla » Pn lis 16, 2015 11:53 am

Niekoniecznie. Mam znajomą, która ma takie naturalne i dobrze to wygląda.
milla

Postprzez paula.rozman » Wt lis 17, 2015 7:36 pm

moim ostatnim odkryciem podczas jeżeli chodzi o suche włosy jest odżywka ziaja podczas wyjazdu, gdy zapomniałam swoich specyfików wzięłam ją od koleżanki Ziaja "Olej rycynowy trwały kolor" odzywka do włosów farbowanych, zielona stojąca tuba z czerwonymi napisami, wersja bez spłukiwania - ja spłukuję oczywiście ;-) - i cena: niecale 5zl za 200ml! ta odzywka jest naprawdę niezła, bo włosy miałam idealnie gładkie i lśniące i super się rozczesywały i do wieczora tak ładnie wyglądały dlatego dołączyła do moich ulubionych
paula.rozman

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki