Wyszukiwanie zaawansowane »

Ślub z bajki

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Ślub z bajki

Postprzez lucyinthesky » N paź 01, 2017 6:02 pm

nyna33 napisał(a):Jeśli ślub ma być bajkowy, to i suknia, prawda? :) Ja widziałam naprawdę piękne, bajkowe suknie ślubne w portfolio p. Jonatana Kilczewskiego - projektanta. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

Faktycznie przepiękne są :) Muszę przyznać, że bardzo oryginalne, zupełnie inne od tego, co się na co dzień widuje w salonach mody ślubnej. <3
lucyinthesky

Postprzez knall » Pn kwi 16, 2018 2:10 pm

ślub z bajki to głównie dekoracje sali i kościoła które zapadają gościom w pamięć

najlepsza strona
knall

Postprzez modnam » Śr maja 23, 2018 11:08 am

Do mojego idealnego ślubu brakuje mi już tylko idealnych obrączek 8-) Najchętniej zamówiłabym je przez internet, bo znam rozmiary - wystarczy wybrać odpowiedni model. Czy któraś z Was kupowała na stronie: obrączki klasyczne? Nie chcę kupować w sieciowych sklepach typu Apart albo Kruk, wolę niewielkie firmy z tradycją :)
modnam

Postprzez majowka31 » Cz maja 31, 2018 12:29 pm

Teraz są tak różne suknie ślubne, że każda panna młoda ma możliwość znaleźć tę jedną jedyną dla siebie :) Bajkową czy "rustykalną" albo boho :) Są różne style :)
majowka31

Postprzez jjusti18 » Cz cze 07, 2018 5:01 pm

Jak ślub z bajki to i też suknia ślubna musi królewska :). A doskonale wiem po sobie jak ciężko znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Ja ostatecznie znalazłam, ale moja siostra to już całkiem miała wymagania. Ostatecznie skorzystała z pomocy firmy http://www.amber-suknieslubne.com.pl/. Tam zakupiła wymarzoną suknię ślubną uszytą na miarę, która idealnie sprostała jej oczekiwaniom. Szkoda, że ja wcześniej nie znalazłam tego salonu sukien ślubnych.
jjusti18

Postprzez Alekon » Cz cze 07, 2018 5:41 pm

Rzeczywiście taki wyjazd to coś pięknego !
Alekon

Postprzez anka101 » Cz lip 26, 2018 6:50 am

Ja mialam ślub ze swojej bajki że tak powiem ;-) Zawsze chciałam mięc duży ślub w dużej bajkowej sali.
Sala ,która wynajęliśmy własnie taka była.Mieliśmy ślub w Kameliowym Zakątku w Bielsku w sali kameliowej.Duza sala bo było mnóstwo gosci.Przystrojona pałacowo,jedzenie tez było bardzo smaczne.Duża sala do tańca co było bardzo ważne przy tak dużej ilości gości.
anka101

Postprzez antidotum2 » Cz lip 26, 2018 2:50 pm

Duzo tez zalezy od tego w jakim miejscu organizujemy swoje wesele. Warto sie nad tym bardzo zastanowic. Mozna zobaczyc taki Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa. Tutaj wesela sa bardzo fajne. Miejsce jest idealnie do tego przygotowane. Sala nie bedzie za mala. Wszyscy sie pomieszcza.
antidotum2

Postprzez monikaq » Pn lip 30, 2018 11:05 am

Warto też pamiętać o najróżniejszych dekoracjach ślubnych. Bardzo fajną opcją są też księgi gości - taka księga to przecież pamiątka na całe życie. Możecie je zakupić w specjalistycznych sklepach ślubnych, także w internecie: https://www.zapi.pl/59-ksiegi-gosci.
monikaq

Postprzez aleksandram » Pn lip 30, 2018 11:52 am

Faktycznie ślub w takim miejscu jest bajkowy, jednak z takim wyjazdem pewnie wiąże się to, że nie będzie mozna gości zaprosić, bo to spory wydatek taka podróż, jeszcze noclegi itp... więc jak komuś nie zależy na obecności gości, to jak najbardziej pomysł super :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki