Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak okiełznać włosy?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Jak okiełznać włosy?

Postprzez marzenka.o » Wt maja 07, 2019 12:48 pm

Mi pomogły domowe odżywki. Teraz włosy są w o wiele lepszej kondycji.
marzenka.o

Postprzez GloriousPhan » So sie 17, 2019 9:55 pm

Moich włosów prawie niczym nie da się okiełznać :D kilka lat temu zaczęłam robić keratynę i wreszcie mam spokój. Zwłaszcza w deszczowe lub wilgotne dni. Ostatnio bardzo lubię zestaw keratyna botox + polerowanie włosów.
Daje fajny delikatny efekt, włosy nie są oklapnięte i do tego ładnie błyszczą :D
Dużo też zależy od stanu wyjściowego włosów i tego na ile są suche i zniszczone. Im bardziej o nie dbam, tym mam z nimi łatwiej. Im są bardziej suche tym jest trudniej je okiełznać
GloriousPhan

Postprzez Ksamar » Cz sie 22, 2019 9:14 pm

Pielęgnacja to podstawa, zdecydowanie. Do tego wizyta w dobrym salonie może zdziałać cuda i możemy wyglądać 10 lat młodziej:) może dla odmiany warto coś zmienić i postawić np. na sombre blond https://centrumstanczyk.pl/koloryzacja/? :)
Ksamar

Postprzez milla » Cz sie 29, 2019 2:21 pm

A może opaska do włosów pomoże? Na www.e-szafa.pl znalazłam poradnik o tym, komu pasuje taka ozdoba. Same się przekonajcie! Ja bardzo lubię opaski.
milla

Postprzez justix » Cz paź 31, 2019 5:18 pm

Mój stały zestaw do włosów to szampon, odżywka, maska plus produkty do stylizacji. Wszystko pod moje suche włosy (czyli kosmetyki nawilżające mówiąc krótko). Przede wszystkim jak się dobiera kosmetyki trzeba najpierw sobie uświadomić z jakim typem włosów mamy do czynienia. A jak już wiecie, to wystaczy wybrać odpowiednie produkty - ja polecam maski, odżywki i szampony od NEW ANNA COSMETICS.
justix

Postprzez pukla123 » So lis 02, 2019 5:49 am

Tutaj masz duzy wybor https://sklep.fryzaw.pl/produkty/kosmet ... sow,2,5684 jesli chodzi o kosmetyki do włosów. Sama takich uzywam i moje włosy stały się w końcu lściące i przestały wypadać.
pukla123

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki