Wyszukiwanie zaawansowane »

smoking dla narzeczonego

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

smoking dla narzeczonego

Postprzez kamilka585 » N wrz 25, 2016 7:08 pm

Cześć Wam, niedługo po raz kolejny wychodzę za mąż tym razem będzie to ślub cywilny. Mój narzeczony chciałby abym pomogła mu w znalezieniu smokingu, zawsze maił garnitury i stwierdził, że czas najwyższy właśnie na ślub go założyć ;) Ja niestety zupełnie nie mam doświadczenia w tym temacie. Sporo szperałam po necie w celu znalezienia czegoś ciekawgo, i natrafiłam na stronę https://www.lancerto.com/slub/smoking-slubny.html ale zupełnie jej nie znam. Czy ktoś z Was zamawiał coś od nich? Pozdrawiam :)
kamilka585

Re: smoking dla narzeczonego

Postprzez Kasandra1 » Pn wrz 26, 2016 10:56 am

W sumie racja, garnitur na wesele jest bardzo popularny, ciężko się wyróżnić wśród pozostałych gości, a tak jeśli włożymy smoking to możemy mieć pewność, że nikt nas nie pomyli ze zwykłym gościem weselnym. Po za tym przy smokingu można też trochę poeksperymentować z kolorową muszką, czy pasem :)
Kasandra1

Postprzez amanda23 » Pt paź 07, 2016 7:12 am

A co jeśli mowa o obrączkach? Idziecie w klasykę http://www.eloi.pl/pl/c/Obraczki-klasyczne/23 czy raczej coś bardziej nowoczesnego? Nosicie w ogóle obrączki czy odchodzicie od tego?
amanda23

Postprzez Lenka4 » Pn paź 10, 2016 9:57 am

Do smokingu zastanowiłabym się nad muchą. Ona wygląda bardzo elegancko.
Lenka4

Postprzez OliwkaF » Cz mar 14, 2019 4:17 pm

Czemu chcecie kupić smoking? Myślę, że garnitur jest bardziej uniwersalny.
OliwkaF

Postprzez monikabert90 » Cz kwi 25, 2019 9:52 am

Ja widziałam ostatnio bardzo ładne, męskie smokingi w sklepie internetowym modini.pl.Jest tam całkiem spory wybór, a ceny wcale nie są wygórowane, więc uważam, że naprawdę warto byłoby się tam rozejrzeć ;) Jeśli macie chwilę czasu, to zapraszam ;)
monikabert90

Postprzez ludviga » N maja 19, 2019 11:06 am

Jasne, że garnitur jest bardziej uniwersalny i nada się na wiele więcej okazji. Sama tak przekonałam męża, a co do tego gdzie to kupiliśmy go w Vistuli - https://vistula.pl/garnitury. Zobacz ich ofertę. Myślę, że to najlepsze garnitury jakie możesz kupić w takiej klasie cenowej. Pozdrawiam ;)
ludviga

Postprzez mms1 » Cz cze 06, 2019 2:55 pm

Dobry smoking, spinki do garnitury lub dodatki to ważna sprawa w dniu ślubu! Dlatego, zaufaj osobom, które od lat się tym zajmują i wiedzą jak podejść do tematu. Sprawdź modne garnitury męskie i pokaż narzeczonemu.
mms1

Postprzez Kazoo » Cz sie 01, 2019 12:43 pm

Smoking to dość odważna opcja i trzeba pamiętać, że w sumie nigdzie oprócz ślubu czy jakiegoś bardzo eleganckiego balu nie można go założyć, bo wygląda komicznie. Mój też się zastanawiał nad smokingiem, ale w końcu względy praktyczne wzięły górę i wybrał zwykły garnitur. A kupił go tam, gdzie garnitury kupują praktycznie wszyscy faceci z mojej i jego rodziny - w Vizarro w Toruniu ;) Wyszło to w trakcie obiadu, gdy zaczęli chwalić jego garniak :)
Kazoo

Postprzez Julita00 » Pn sie 19, 2019 10:09 am

skoro juz mowa o slubie to też nie zapomnij o sobie - a dokladnie o odpowiednim makijazu czy uczesaniu. Warto zdecydowac sie na taką usługe jak fryzura ślubna z dojazdem w Krakowie http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ jeśli brakuje juz czasu. Moja kuzynka korzystala juz z takiej opcji u nich i byla bardzo zadowolona : )
Julita00

Powrót do Damskie pogaduszki