Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak szybko schudnąć

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Jak szybko schudnąć

Postprzez kasiabanska80 » Pn gru 12, 2016 8:16 am

Jak szybko schudnąć? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.
kasiabanska80

Re: Jak szybko schudnąć

Postprzez bobasek1 » Pn gru 12, 2016 12:38 pm

Jeśli chcesz szybko schudnąć to zdecydowanie warto zastanowić się nad spalaczami tłuszczu ja kupowałam tutaj https://sklep.kfd.pl/ tylko że bez treningów i odpowiednio zbalansowanej diety to jest tylko psucie organizmu tabletkami, więc jeśli nie planujesz ćwiczyć odpuść sobie :) spalacze powodują że tkanka tłuszczowa się zmniejsza więc warto w nie zainwestować mniejsze lub większe pieniądze
bobasek1

Powrót do Damskie pogaduszki