Wyszukiwanie zaawansowane »

Rower z aplikacjami z telefonu

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Rower z aplikacjami z telefonu

Postprzez rerlo1986 » Cz sty 19, 2017 11:45 am

Zbliża się wiosna. Pora pomyśleć o rowerach. Jedni wolą stary wypróbowany sprzęt. Inni poszukują nowości. Obecnie pojawiają się na rynku rowery z wygodnym oprogramowaniem ze smartfonu. Rower mierzący czas i wysiłek fizyczny podczas treningu zwiększa podobno motywację do ćwiczeń. Japończycy natomiast pokazali taki rower na targach w Berlinie. Rower posiada kamery, może robić zdjęcia lub filmy. Kamera obserwuje tzw. martwy punkt. A w kierownicy zamontowano głośniki do słuchania muzyki. A wszystko to dzięki smartfonowi, który umieszczony w przeznaczonym do tego miejscu może spełniać rolę nawigacji. Jak wam się to podoba?
rerlo1986

Re: Rower z aplikacjami z telefonu

Postprzez dopasowana » Cz sty 19, 2017 4:01 pm

Obawiam się, że niestety koszt takiego roweru odpowiada pojazdowi, ale na czterech kółkach. W Polsce mają chyba zakazać jazdy na rowerze ze słuchawkami na uszach, bo niestety i z takimi rowerzystami się już spotykałam - wierząc statystykom jest to co czwarty rowerzysta. Dobrze, że w tym rowerze z aplikacjami muzyka płynie z głośników, chociaż może to przeszkadzać innym użytkownikom ruchu drogowego - pieszym ;).
dopasowana

Re: Rower z aplikacjami z telefonu

Postprzez mirelka » Pn lip 31, 2017 10:10 am

Dla mnie to też chyba lekka przesada takie kombinacje. Wystarczy jakiś zwykły rower i trochę determinacji. Ja zawsze lubiłam robić sobie dłuższe trasy rowerowe, a teraz chce zacząć jeździć z 2 letnim dzieckiem. Co bardziej polecacie takie foteliki rowerowego jak tutaj czy przyczepkę dla dziecka?
mirelka

Powrót do Damskie pogaduszki