Wyszukiwanie zaawansowane »

Skuter dla dziewczyny

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Skuter dla dziewczyny

Postprzez utster1973 » Pt sty 20, 2017 10:35 am

Cześć kochane, chciałam Was zapytać o jakiś fajny, kobiecy skuter. Mam prawo jazdy, ale jakoś samochód mi nie służy. Auta zabierają mama i tata, bo akurat tak się składa, że przed pracą zdążą mnie zawieź do szkoły. Niestety z powrotem jest problem. Poza tym wszystkie parkingi pod moją szkołą są płatne, a jak bym miała wydawać codziennie żeby stanąć pod szkołą to się po prostu nie opłaca. Parking szkolny natomiast jest tylko dla nauczycieli, na pilota. Skuter byłby dobrym rozwiązaniem, bo mamy boczne drzwiczki obok bramy, gdzie skutery akurat się mieszczą i zawsze zaparkować. Dyrekcja nie ma z tym problemu, bo skuter jest mniejszy od auta i miejsca dla nauczycieli są wolne dzięki temu. Więc szukam jakiegoś małego pierdziołka, polecacie jakieś ładne modele?
utster1973

Re: Skuter dla dziewczyny

Postprzez jackwelss39 » Wt maja 09, 2017 10:26 am

Popieram pomysl. Wybierz skutery Kymco, ja mojej zonie kupilem i jest mega zadowolona. Nie psuje sie, jest bardzo ekonomiczny i co najwazniejsze podoba sie mojej zonie. W poblizu mamy rowniez salon motohangar gdzie mozna kupic od reki części kymco warszawa
jackwelss39

Postprzez wicia28 » Pt wrz 01, 2017 12:28 pm

trudno nie znają osoby i jej potrzeba coś konkretnego polecić. Wszystko zależy od upodobań oraz możliwości finansowych. Na pewno ciekawa oferta znajduje się tutaj https://www.kawasakisklep.pl/pl/motocykle-22.html . Warto sobie tam zerknąć, poczytać i wybrać rozwiązanie dopasowane do naszych potrzeb.
wicia28

Postprzez madzia636 » Pt sty 19, 2018 12:02 am

Skuter to fajna sprawa :-) w ciepłe dni wsiadziesz sobie i jedziesz. Kiedyś bałam się jeździć skuterem bo jest taki odsłonięty i że może nie być wytrzymały ale jak czytałam jakie ma podwozie mocne aż się zdziwiłam :-D http://czesciskutery.pl/nadwozie-skutera,a.html
madzia636

Postprzez teska » Cz maja 24, 2018 4:41 pm

Czy są skutery dla dziewczyn i dla chłopaków? Czy różnią się czymś?
teska

Postprzez alaola » Pt maja 25, 2018 11:58 am

skutery są fajne, szczególnie podobają mi się te, które przypominają włoskie vespy :)
alaola

Powrót do Damskie pogaduszki