Wyszukiwanie zaawansowane »

podobają Wam się kominki?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: podobają Wam się kominki?

Postprzez Borysek » Pt sie 04, 2017 12:20 pm

Nie wyobrażam sobie nie mieć kominka w domu, chociaż ostatnio wymienilismy na gazowy bo jest mniej zachodu z tym, ale efekt dokładnie taki sam. Nie wiem czy kojarzycie firmę Omikron ? Są dystrybutorem kominków Element4 jedne z lepszych jakie obecnie dostępne są na rynku i dobrze radżę, że nie warto oszczędzać na tym, dobry kominek będzie służył i cieszył przez lata. Ofertę możecie przejrzeć tutaj - http://www.kominkigazowe.info/
Borysek

Postprzez Paulinka89 » Pt sie 11, 2017 9:27 am

Mi się bardzo podobają kominki i momo, że mówisz iż kominek gazowy jest też bardzo dobry i nie widać różni. Oraz mimo tego, że czytałam o nim na http://www.metoda-kanban.pl/kominki-gazowe/ . To jednak o wiele bardziej jestem za kominkami tradycyjnymi. I nikt mi nie powie, że są one takie same jak gazowe. po pierwsze inny zapach, dźwięk i jakość ognia. To mnie urzeka w kominkach tradycyjnych
Paulinka89

Postprzez winra » Pn lut 05, 2018 8:41 am

Do mnie też jakoś nie przemawiają kominki gazowe. To nie jest to samo jak tradycyjny ogień. My jesteśmy w trakcie budowy domu i sobie zaprojektowaliśmy go tak, że będziemy mieć duże palenisko w salonie i mniejszy kominek w sypialni. Już cały system kominowy zamówiliśmy w https://sklep.auroks.pl/kominy-systemy-kominowe , czekamy tylko jak zrobi się trochę cieplej na dworze i będzie można ruszać z pracami
winra

Postprzez weronika9 » Pn lut 05, 2018 12:58 pm

Pewnie, że się podobają i zawsze było moim marzeniem mieć kominek w domu. Jednak na razie mieszkamy w bloku i nie możemy sobie pozwolić na coś takiego, ale kto wie jak będzie w przyszłości.
weronika9

Postprzez katarka » Wt lut 06, 2018 8:49 am

Kominki są cudowne! Niestety na klasyczny nie mam co liczyć w mieszkaniu :( ale już odkładam na biokominek!
katarka

Postprzez sebur » Śr lut 07, 2018 9:10 pm

Mi się bardzo podobają kominki, mam nawet u siebie. Ostatnio dokupiłem do niego fajne akcesoria kominkowe i jest naprawdę świetnie. Ogóle kominek nie dość że ogrzewa to jeszcze sprawia że cały wieczór staje się o wiele przyjemniejszy
sebur

Postprzez marzenka.o » Cz lut 08, 2018 7:07 am

Katarka, oprócz biokominków są jeszcze kominki elektryczne dostępne na Homebook.pl - wydaję mi się, że to powinno być dobrym rozwiązaniem nawet do niedużych mieszkań. A do tego niektóre z nich są stylizowane na tradycyjne, więc powinny Ci się spodobać.
marzenka.o

Postprzez Maja88 » Cz lut 08, 2018 1:31 pm

Kominki są wspaniałe. W moim przyszłym domu muszę go mieć. :)
Maja88

Postprzez 3trojeczka3 » Cz lut 08, 2018 8:03 pm

tak, kominki są cudowne!
3trojeczka3

Postprzez Traresa » Pt lut 09, 2018 10:19 am

oczywiście, że mi się podobają :) ale obecnie nie mam miejsca, gdzie mogłabym go zamontować :/
Traresa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki