Wyszukiwanie zaawansowane »

Gotowe posiłki do pracy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Gotowe posiłki do pracy

Postprzez czekoladowamilka » N mar 19, 2017 9:36 pm

Mam problem z przygotowywaniem posiłków do pracy, nie mam najzwyczajniej w świecie na to czasu a kanapki szczerze msię przejadły. Dlatego zastanawiam się nad kupowaniem gotowych posilków. Możecie polecić coś zdrowego i smacznego?
czekoladowamilka

Re: Gotowe posiłki do pracy

Postprzez Kasio » Pn mar 20, 2017 12:40 am

Takie gotowe jedzenie jest dobre na dni kiedy naprawdę nie ma się czasu na przygotowanie posiłki. Warto zakupić pojemniki na żywość i samemu "zmusić" się do przygotowania prostych dań typu kasza gryczana z sosem pomidorowym i tuńczykiem.
Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami. M. Twain
Kasio

Postprzez mixturka » Pn mar 20, 2017 1:42 pm

ja zamiast gotowych produktów zabieram do pracy owoce i warzywa, a obiad jem normalnie w domu po powrocie z pracy.
mixturka

Postprzez Alisja » Cz mar 30, 2017 10:39 am

Czasami to nie mam sił, żeby usiąść po pracy, a co dopiero żeby szykować jeszcze jakiś obiad. Na szczęście nie mam jeszcze rodziny, więc nie muszę przygotowywać rodzinnych obiadków, ale co się odwlecze, to nie uciecze :D. Póki co, kupuję jedzenie po pracy w biedrze albo w lidlu - czasem kurczak, czasem lasagne, czasem kopytka. Ewentualnie robię sobie wolne od zakupów i jem coś na mieście. Jako poznanianka, mogę polecić Wam lokal AlCapone. To restauracjo-pizzeria o szerokiej ofercie - głównie pizze ale też kuchnia włoska i amerykańska. Tanio można zjeść, nie trzeba długo czekać na posiłek, jakby ktoś był zainteresowany, podsyłam stronkę - https://www.pizza-alcapone.pl
Alisja

Postprzez Karolcia25 » Cz mar 30, 2017 2:53 pm

U nas jest dość fajna opcja, ponieważ codziennie, o określonej godzinie, pod biuro podjeżdża food truck zawsze można sobie coś ciepłego kupić na lancz.
Nawet sama zaczęłam się rozglądać, ile trzeba mieć środków i jakie pozwolenia, żeby prowadzić taki biznes.

Okazuje się, że tutaj: https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/ ... chlodnicze można podejrzeć ceny wyposażenia w sieci, zaś pozwoleń nie jest aż tak dużo potrzebnych, najważniejsze jest od sanepidu, dopuszczające samochód do tego typu działalności.

To naprawdę super sytuacja, szczególnie, że można serwować zdrowe dania, które przygotowuje się szybko, a na akie na pewno znajdą się klienci.
Karolcia25

Postprzez kitty31 » Cz mar 30, 2017 7:37 pm

Bardzo dobrym rozwiązaniem Twojej trudności w samodzielnym przygotowywaniu posiłków jest dieta pudełkowa. Czyli dostajesz z dostawą 5 posiłków na dzień, wszystkie zdrowe, dietetyczne i pyszne. Najlepszy catering dietetyczny moim zdaniem oferuje firma MaczFit, sprawdź koniecznie :)
kitty31

Postprzez alicjuszW » Pt mar 31, 2017 6:47 pm

Dobrym sposobem jest np zrobienie posiłków na 2 dni. Może to być zupa, lub np makaron, ryż z sosem i mięskiem lub innym dodatkiem. Takie coś potem można łatwo odgrzać w pracy i nie trzeba codziennie gotować :)
alicjuszW

Postprzez aniaola37 » N kwi 02, 2017 8:35 am

Wszystko jest lepsze niż podjadanie słodyczy w pracy, miałam z tym wielki problem. Udało mi się jednak zastąpić do zdrowymi kanapkami i od razu lepiej sie czuje :) Jeżeli chce wam się rano przygotować pyszną przekąskę zapraszam na bloga http://www.sklep.savpol.pl/blog/zdrowe-jedzenie-rowniez-w-pracy-zastap-batonik-zdrowa-przekaska.html tam poczytacie więcej w tym temacie.
aniaola37

Postprzez Wioll » Pn kwi 10, 2017 1:35 pm

to nie jest trudne, serio. Tylko tak jak ktoś mówi, najlepiej szykować na kilka dni i proste rzeczy
przykładowe moje menu
sniadanie: kanapka plus jajko, kanapka plus galaretka, kanapka plus pół makreli itd.
d. śniadanie: owoce
obiad: kasza mięso warzywa, kasza ryba warzywa itd. pierogi cokolwiek obiadowego
podwieczorek po pracy zupa / sałatka
kolacja grejfrut plus wafle ryzowe , jakis jogurt
jeszce nic mi sie nie znudzilo
Wioll

Postprzez afrodyta » Wt kwi 11, 2017 4:37 pm

Jeśli chodzi o sprawdzony catering dietetyczny to polecam firmę Zdrowy Ty http://zdrowyty.eu/. Działają na terenie woj. świętokrzyskiego Skarżysko-Kamienna, Końskie, Starachowice i Szydłowiec. Posiłki przygotowywane są przez profesjonalistów i dowożone 7 dni w tygodniu. Korzystała któraś z Was ?
afrodyta

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki