Wyszukiwanie zaawansowane »

Gotowe posiłki do pracy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Gotowe posiłki do pracy

Postprzez marzenka.o » Pn kwi 23, 2018 12:01 pm

Ja wolę sama przygotowywać posiłki do pracy. Wtedy mam nad nimi pełną kontrolę.
marzenka.o

Postprzez Myksio » Pn kwi 23, 2018 12:18 pm

marzenka.o napisał(a):Ja wolę sama przygotowywać posiłki do pracy. Wtedy mam nad nimi pełną kontrolę.

Popieram. Lubię wiedzieć co jem :) Zazwyczaj do pracy noszę z sobą własnoręcznie przygotowane kanapki.
Myksio

Postprzez lawa » Pn kwi 23, 2018 1:25 pm

Pisałam gdzieś indziej, że nie lubię gotować, ale coraz lepiej mi idzie w przygotowywaniu gotowych posiłków do pracy. Muszę jakoś to urozmaicać, bo godziny pracy to idealny moment na to, by podjadać coś niezdrowego, poza tym szybko nudzą mi się przekąski zjadane w kółko. Bardzo lubię sałatki, często robię je z pomidorkami koktajlowymi, papryką, sałatą lodową, jarmużem, oliwkami, pestkami słonecznika albo orzechami nerkowca. Albo, jak uda mi się kupić jogurt naturalny bez laktozy, mieszam go z musli albo owocem typu banan i to mnie zasyca na kilka dobrych godzin. Jestem z takich osób, które mają szybką przemianę materii, więc muszę jeść trochę bardziej kaloryczne rzeczy, inaczej po godzinie (w najlepszym razie) już robię się głodna.
lawa

Postprzez MartaSwitezianka » Pn kwi 23, 2018 1:45 pm

Zawsze do pracy robię sobie sałatki z kurczakiem lub ryżem, który smakuje również na zimno. Świetnym pomysłem jest również zupa krem, którą z łatwością przeniesiesz w zwykłym słoiku.
MartaSwitezianka

Postprzez Grazka92 » Pn kwi 23, 2018 6:45 pm

ja do pracy zawsze robię sobie obiadki
Grazka92

Postprzez kffiatek87 » Pn kwi 23, 2018 9:41 pm

MartaSwitezianka napisał(a):Zawsze do pracy robię sobie sałatki z kurczakiem lub ryżem, który smakuje również na zimno. Świetnym pomysłem jest również zupa krem, którą z łatwością przeniesiesz w zwykłym słoiku.

Dokladnie tak :) tez tak robie. Czasami dodaje jeszcze do nich serki Hochland do smaku :) Fajnie sie komponuja :)
kffiatek87

Postprzez magda906 » Wt maja 22, 2018 9:52 am

Też uważam, że lepiej przygotować coś samodzielnie. Wiemy co jemy po prostu. Dzień wcześniej można przygotować sobie np. naleśniki albo gofry, dodać do tego takie https://www.herbapol.com.pl/produkt/powidla-sliwkowe powidła bez konserwantów i przekąska do pracy gotowa.
magda906

Postprzez majowka31 » Cz maja 31, 2018 12:31 pm

Ja mam catering dietetyczny z https://www.maczfit.pl/, więc nie muszę się zastanawiać nad menu, bo dostaję 5 gotowych posiłków na każdy dzień :) Mąż je w pracy, więc gotowanie mnie chwilowo nie dotyczy :D
majowka31

Postprzez Greysowa » Cz cze 14, 2018 7:47 pm

Raczej nie chce mi się przygotowywać posiłków do pracy. Najczęściej jest to coś na słodko, coś niezdrowego. Można sobei to przygotować raz i na parę dni już zostanie. Teraz robiłam świetną tartę z blogiem https://www.sklep.savpol.pl/blog/jak-zr ... tarty.html oczywiście z wszystkimi się podzieliłam w pracy :D
Greysowa

Postprzez BialaFlagA » Cz cze 14, 2018 9:05 pm

Ja posiłki zawsze kupuję w piekarniach
BialaFlagA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki