Wyszukiwanie zaawansowane »

Zabiegi na wiosnę

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Zabiegi na wiosnę

Postprzez kwerz » Pt maja 31, 2019 12:34 pm

ja w ogóle raczej nie chodzę do kosmetyczki
kwerz

Postprzez ciki » Pt cze 07, 2019 8:45 am

W salonach medycyny estetycznej jest wiele zabiegów, jednak zanim na jakiś postanowisz się zapisać dowiedz się o nim więcej, ja np jak szukałam kliniki to skorzystałam z porównywarki https://klinikiurody.com.pl/, dzięki której dowiedziałam się o najlepszych klinikach na ternie Wrocławia
Ostatnio edytowano Pn cze 17, 2019 6:49 pm przez ciki, łącznie edytowano 1 raz
ciki

Postprzez magda906 » N cze 09, 2019 5:26 pm

Myślałam o lipolizie w Magicznej Klinice, meczę się dietą i ćwiczeniami od zeszłej jesieni i jakoś niektóre partie uparte są i tyle. Może ktoś powie coś więcej na temat tego zabiegu, interesuje mnie zabieg na brzuch i uda
magda906

Postprzez szyszka87 » Pn cze 10, 2019 6:41 pm

magda906 napisał(a):Myślałam o lipolizie w Magicznej Klinice, meczę się dietą i ćwiczeniami od zeszłej jesieni i jakoś niektóre partie uparte są i tyle. Może ktoś powie coś więcej na temat tego zabiegu, interesuje mnie zabieg na brzuch i uda

Lipoliza to faktycznie bardzo fajny zabieg - nie jest inwazyjny a daje super efekty. Nie trzeba katować się dietami by mieć sylwetkę o jakiej zawsze się marzyło. Z tego co wiem, na stronie Magicznej Kliniki można sobie poczytać, na czym to dokładnie polega.
szyszka87

Postprzez anaw » Śr cze 12, 2019 8:27 am

dieta to podstawa ( to wcale nie musi być katorga ;p ) ale jeśli można dodatkowo podkręcić efekt taką lipolizą to czemu nie ? Ja schudłam w ostatnim czasie po 2 ciąży i niedługo wybieram się właśnie do Magicznej Kliniki na ten zabieg :)
anaw

Postprzez magda906 » N cze 16, 2019 9:38 pm

Zapisałam się na zabieg do Magicznej Kliniki ze względu na bardzo dobre opinie tutaj i na innych forach i na cene. Dam znac po.
magda906

Postprzez sylwia4012 » Pn cze 17, 2019 4:54 pm

magda906 napisał(a):Zapisałam się na zabieg do Magicznej Kliniki ze względu na bardzo dobre opinie tutaj i na innych forach i na cene. Dam znac po.

Koniecznie. Jeśli będziesz zadowolona to może i ja się skuszę bo powiem szczerze, że już od jakiegoś czasu chodzi mi taka myśl po głowie... ;)
sylwia4012

Postprzez kingy » Pn cze 17, 2019 8:49 pm

juz mamy lato więc ja mega ostrożnie z zabiegami bo słońce nie jest zbyt łaskawe dla skóry po zabiegach, niestety. Stawiam za to na dobrą pielęgnację. Nawilżenie to podstawa, u mnie to masło konopne do ciała 12% 200ml palacio
kingy

Postprzez KonradSkal » So lip 20, 2019 9:03 am

Jeśli chodzi o nadejście sezonu letniego to wiele osób decyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Warto przed sezonem letnim zadbać o swoje ciało, zająć się zalegającym celulitem, rozstępami czy zmarszczkami. Jest wiele zabiegów pomagających poczuć nam się lepiej w swoim ciele i ponieść samoocenę. Jeśli szukasz czegoś dobrego to polecam poczytać: https://www.btlestetyka.pl
KonradSkal

Postprzez Bartniczka » Pt sie 16, 2019 6:35 am

Wiele osob twierdzi, ze kobiecy brzuszek jest sexy... .Ale dla mnie wcale nie jest to sexy i był to mój wielki kompleks. Źle się z nim czułam. Wcześniej przed ciążą nie miałam takiego brzucha, potem po ciąży nie mogłam zrzucić brzucha. Trzymałam dietę oraz ćwiczyłam ale wiedocznie nie było to wystarczające.

Zdecydowałam się na zabieg plastyki brzucha....

Wykonywałam u doktor Raczkowskiej w jej gabinecie:

https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/

Jestem zadowolona, bo przynajmniej obecnie nie wstydzę się pokazać na plaży.
[url]http://www.ciazowy.pl/forum/[/url]
Bartniczka

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki