Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie kupujecie ubrania i dodatki?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Gdzie kupujecie ubrania i dodatki?

Postprzez violaa » Pn mar 02, 2020 5:05 pm

Długie sukienki wieczorowe od zawsze cieszą się duża popularnością. Mogą je nosić nie tylko wysokie kobiety, ale również i niskie. Można postawić wtedy na wysokie obcasy, dodające optycznie kilka dodatkowych centymetrów, wydłużając przy tym sylwetkę. Właściwie to pasują to każdego typu figury, wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie fason. Moim zdaniem to swoje poszukiwania można zacząć od sklepów internetowych ze względu na największy wybór. Takich pozycji jak długie suknie balowe znajdziemy wiele np. tutaj https://navona.pl/Suknie_dlugie Wysoka jakość materiału z jakiego zostały wykoanane to gwarancja naszego zadowolenia na długie lata. Trzeba zmienić swoje podejście w zakupach na bardziej minimalistyczne. Mam na myśli tutaj kupowanie mniejszej ilości, dobrych jakościowo produktów.
violaa

Postprzez Jarek477 » Cz mar 19, 2020 7:27 pm

Ubrania zawsze kupuje w sklepach stacjonarnych. Teraz szukam czapki dla dzieci ale nie mogę nic znaleźć. Może znacie jakiś sklep internetowy, w którym znajduje sie spory wybór czapek?
Jarek477

Postprzez oframi » Cz mar 19, 2020 8:13 pm

Ja najczęściej zamawiam ubrania przez internet. Tak jest mi najwygodniej. Najgorsze jest to, że zbyt dużo rzeczy mi się podoba. Gdy widzę śliczne sukienki albo nową parę butów na promocji to po prostu nie mogę się oprzeć. Mój chłopak tylko narzeka, że mam zbyt dużo niepotrzebnych rzeczy. Ale trudno, musi się przyzwyczaić.
oframi

Postprzez Annakonda » So mar 21, 2020 6:54 pm

Zakupy internetowe to mega fajna sprawa. Ogromny wybór, nie dziwie się że trudno się pohamować ;) Ale z plusów to często niższa cena ;)
Annakonda

Postprzez szarapogoda » So mar 21, 2020 7:24 pm

Ja osobiście kupuje w hurtowni internetowej Versoli.pl, ponieważ prowadzę sklep internetowy. Mają wysokiej jakości towar i konkurencyjne ceny. Zawsze można też liczyć na ich fachowe doradztwo. W Versoli znajdziecie produkty takie jak szaliki, czapki, chusty czy saszetki. Warto zapoznać się również z asortymentem na hurt nerek.
szarapogoda

Postprzez konridamod » Pn mar 23, 2020 12:16 pm

ja kupuję w sklepie KIK. także sklep oferuje wspaniałe wyprzedaże jak nie skorzystać z takiej nagody
konridamod

Postprzez mamsza » Cz mar 26, 2020 9:02 am

Warto rozglądać się w internecie za ubraniami i dodatkami. Wybór często jest dużo większy niż w sklepach stacjonarnych. Inspiracji modowych też warto szukać na blogach i portalach - mi bardzo spodobała się taka stylizacja: https://inspiracjemodowe.pl/s/52/rozowy-sweter-czarne-jeansy-i-biale-trampki.
mamsza

Postprzez marzenka.o » Cz mar 26, 2020 9:40 am

Teraz to chyba każdy w internecie. W Orsayu są spore promocje.
marzenka.o

Postprzez dyple » So mar 28, 2020 1:56 pm

Zazwyczaj przez internet kupuję takie rzeczy, między innymi tutaj https://gatita.pl można dostać super ciuchy. Według mnie robienie zakupów przez internet jest zdecydowanie bardziej opłacalne i co najważniejsze, jest bardzo wygodne
dyple

Postprzez zoton » Pn mar 30, 2020 1:23 pm

Hej wam, chcę zamówić dla mojego dziecka jakąś ciekawą czapkę, na https://jamiks.shop.pl/ widziałem dość ciekawe oferty, myślicie, że warto będzie z tego skorzystać? Z góry dzięki za pomoc w tym temacie
zoton

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki