Wyszukiwanie zaawansowane »

Antykoncepcja po ciazy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Antykoncepcja po ciazy

Postprzez tirowka92 » Pn paź 30, 2017 10:59 pm

Do jakiej antykoncepcji wrocilyscie po ciazy i kiedy? Na co sie zdecydowalyscie?
tirowka92

Re: Antykoncepcja po ciazy

Postprzez MariaMarianna » Wt paź 31, 2017 6:54 pm

ja po ciazy zabezpieczalam sie mechanicznie, dopiero po odstawieniu syna od piersi zdecydowalam sie wrocic do tabletek. Lekarka zalecila mi belare, tabletki o nizszej zawartosci hormonow, na ktorych bardzo dobrze sie czuje :)
MariaMarianna

Postprzez MamaDodo » Wt paź 31, 2017 11:13 pm

Ja zalozylam wkladke levosert dla wygody.. bo przy malym dziecku brac tabletek zapominalam :D
MamaDodo

Postprzez mamsza » Cz sty 18, 2018 8:55 am

Ja całe życie biorę tabletki więc jestem przyzwyczajona do brania. Zdecydowałam się na pigułki Vibin bo moja lekarka bardzo je chwaliła. I faktycznie dobrze się na nich czuję. Biorę je w systemie 21+7 więc przez cały miesiąc muszę pamiętać i nie wypadam przez tydzień z trybu brania :)
mamsza

Postprzez sigrara » Wt lut 27, 2018 3:21 pm

mi ginekolog przepisała po ciąży ( i już po karmieniu) vines, bo mają malutko hormonów i co najważniejsze, nie powodują tylu skutków ubocznych, no i świetnie się po nich czuję, piersi mnie nie bola ani brzuch przed okresem. A to na plus :)
sigrara

Postprzez Mela » Pt mar 02, 2018 2:46 pm

Póki karmiłam to limetic, a teraz jestem na vibinie i bardzo dobrze go toleruję. Bierze się go bez przerw, w systemie 21+7. :)
Mela

Postprzez redcard » Pt mar 16, 2018 5:23 pm

Gdy karmilam przez 3 miesiace to stosowalismy tylko gumki a jak przestalam to wrocilam do belary ktora zabezpieczalam sie kilka lat i ktora najbardziej mi odpowiada
redcard

Postprzez lobelia » Śr kwi 25, 2018 9:59 am

Dopóki karmiłam brałam specjalne pigułki dla karmiących. Teraz już mam vibin, łatwiej mi o nich pamiętać, bierze się je bez robienia przerw, więc nie zapominam.
lobelia

Postprzez Rebeka » Pt maja 11, 2018 12:17 pm

Ja stosuję prezerwatywy ale tylko dlatego, że niestety nie mogę zażywać żadnych środków hormonalnych. My bardzo szybko wróciliśmy do współżycia bo miałam cc więc nie było jakiegoś większego problemu. Trochę się bałam, że zajde w ciąże bo wiadomo jak to jest - z pierwszym też się zabezpieczaliśmy a jednak się przytrafił :) Czytałam nawet trochę o tabletkach poronnych, jak to działa i do kiedy ewentualnie można je zażyć. Chciałam wiedzieć tak profilaktycznie na czym polega farmakologiczne przerwanie ciąży.
Lepiej mieć pewność, że w razie czego jest jakaś alternatywa.
Rebeka

Postprzez dresowespodnie » So maja 12, 2018 6:38 pm

My skupiliśmy się na tabletkach. Lekarz przepisał mi vines bo mają mało hormonów, kiedys je bralam ale to pare miesięcy temu ale odstawilam bo myslelismy o dziecku.. niestety partner stracil prace wiec plan dziecka zostal przesuniety a ja wróciłam do tych tabletek bo bardzo dobrze się po nich czułam
Ostatnio edytowano Cz maja 24, 2018 8:00 am przez dresowespodnie, łącznie edytowano 1 raz
dresowespodnie

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki