Strona 1 z 2

niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Pn lut 05, 2018 10:55 am
przez gretonia
Witam , jeśli ktoś z was potrzebuje mieć założony aparat na zęby , to ja bardzo polecam http://www.dent-perfecta.pl/leczenie.html. Bardzo dobra klinika na najwyższym poziomie

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Pn lut 05, 2018 11:49 am
przez playskin
musiałby być to aparat dentystyczny lingwistyczny

dekoracje sali weselnej częstochowa

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Wt lut 06, 2018 8:50 am
przez katarka
Jaki jest koszt takiego aparatu? Kilkanaście lat temu miałam normalny aparat stały i chyba nie chce po raz kolejny tego przechodzić.. :(

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Śr lut 28, 2018 5:04 pm
przez basia1987
Ja noszę taki "niewidoczny" aparat, jest ceramiczny i zdecydowanie bardziej dyskretny i estetyczny niż metalowe zamki, które się zakładało X lat temu. Ja aparat zakładałam w Rock Your Smile na Pradze w Wawie. Jeśli chodzi o koszty, to zależą od czasu leczenia m.in. Najlepiej wycenić takie leczenie u orto. Ja dostałam pełen plan leczenia, razem z planem finansowym, więc bez niespodzianek wiem, czego mogę się spodziewać.

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Śr lut 28, 2018 7:28 pm
przez Kubeczkowicz
takie aparaty są bardzo drogie.

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Śr lut 28, 2018 10:27 pm
przez basia1987
Są droższe niż metalowe, ale nie jest to jakaś wielka różnica wg mnie. Ja w Rock Your Smile mam możliwość leczenia się na raty. Co więcej, to co w innych gabinetach musiałabym sfinansować, czyli pełną diagnostykę oraz plan leczenia, tutaj mam gratis. Płacę dopiero za aparat - zaoszczędzone na tym pieniądze mogłabym bez żalu dopłacić do aparatu takiego, jaki uznałam za bardziej estetyczny. Moja znajoma np. w lutym skorzystała z ich promocji, wykonała diagnostykę i dostała rabat 15% na całe leczenie. Też fajna opcja :)

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Cz mar 01, 2018 8:54 am
przez Mirage
Ciekawy pomysł, ale jak to już zostało napisane, to bardzo droga inwestycja

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Pt kwi 20, 2018 9:45 pm
przez anita230
Ja chyba będę musiała wyrywać 2 ósemki, aby móc założyć aparat. W tym celu chciałabym umówić się na wizytę w http://lux-dent.com.pl/chirurgia-dentystyczna-wroclaw/ To chyba dobre miejsce, jeśli chodzi o specjalistów. Jeśli mielibyście jakiekolwiek zdanie, to zawsze chętnie się czegoś dowiem. Jak w ogóle wygląda usuwanie zębów? Boli? Bo słyszałam, ze ósemki są najgorsze.

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Śr sie 15, 2018 10:10 pm
przez wiolka111
Jeżeli chodzi o aparat ortodontyczny efekty moga być widoczne już po kilku tygodniach jeżeli jest to dobrewj jakości aparat ortodontyczny to efekty będą http://odent.pl/oferta/ortodoncja_o2/ ten gabinet posiada w swojej ofercie aparat ortodontyczny z efektem już właśnie po kilku tygodniach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chcesz aby było wszystko tak jak należy.

Re: niewidoczny aparat na zęby

PostNapisane: Cz sie 16, 2018 9:49 pm
przez MartaSwitezianka
Mi też bardzo zależało na tym żeby aparat nie był zbyt widoczny. No i oczywiście żeby nie bolało :) Dlatego jak już podjęłam decyzję o rozpoczęciu leczenia, to postanowiłam wybrać się do https://www.unidentunion.pl/ . Słyszałam, że to najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce, i mogę tylko to potwierdzić :) Teraz cieszę się już pięknym uśmiechem i nie mam kompleksów.