Wyszukiwanie zaawansowane »

Kwas hialuronowy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Kwas hialuronowy

Postprzez dresowespodnie » N lis 25, 2018 8:38 pm

Myślałam kiedys o kwasie by pozbyc sie moich paskudnych zmarszczek ale jednak nie przekonalo mnie wbijanie igieł gdzieniegdzie :D Szukajac innej metody trafilam na wpis o laseroterapii. Poszperałam troche i zapisalam sie na zabieg do Katowickiegoo centrum kosmetyczno dermatologicznego Dermed. Tam nieco zestresowana ale i podekscytowana nowym przezyciem poddalam sie pierwszemu w moim zyciu zabiegowi z medycyny estetycznej :D Zarowno efekt jak i opieka jak dla mnie są powyzej oczekiwan :D
dresowespodnie

Postprzez annettaa » Śr gru 19, 2018 3:23 pm

Ja tam nigdy nie bałam się igieł i kwas hialuronowy w klinice Dr Parda https://drparda.com.pl/art-filler-volume-universal/ to dla mnie coś przyjemnego i lubię efekt końcowy, który utrzymuje się na długo :D
annettaa

Postprzez AmandaA » Pn gru 31, 2018 6:58 pm

Jak wypełniacze to tylko porządnych marek jak Restylane zeby nie zrobic sobie krzywdy. No i wiadomo dobry lekarz :)
AmandaA

Postprzez kebzun » Wt sty 08, 2019 10:26 pm

Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy znajdziesz w ofercie salonów urody https://klinikiurody.com.pl/ myślę, że warto rozpatrzeć ich ofertę, ponieważ jest korzystna.
kebzun

Postprzez knall » Cz sty 31, 2019 12:48 pm

uzupełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czasem wygląda nie za naturalnie, jednak myślę że jeśli zachowa się umiar, to wszystko jest dla ludzi, ja powiększałam i modelowałam usta kwasem hialuronowym, bo miałam bardzo wąskie, teraz wyglądają ładnie, naturalnie
knall

Postprzez cymek » Pn mar 11, 2019 2:44 pm

Niektórzy życzą sobie takiego efektu. Większość osób jednak woli naturalny wygląd i nie przesadza z ilością kwasu hialuronowego.
cymek

Postprzez PatrycjaKa8 » N mar 31, 2019 3:55 pm

Ale to wszystko zależy jakie kto ma te usta. Wiesz... nie każdy ma ładne wydatne usta. Albo idealnie proporcjonalne. Ja np mając wąskie usta zdecydowałam się powiększanie i to prearatem Restylane Kysse. Bardzo dobry preparat, efekt naturalny i długo się utrzymujący.
PatrycjaKa8

Postprzez dimia1 » Cz maja 16, 2019 9:35 am

alanala napisał(a):Ja nie mogę się zdecydować czy lepszy kwas hialuronowy czy kolagen. Czytając artykuł https://www.imeso.pl/aktualnosci/kwas-hialuronowy-czy-kolagen---co-wybrac.html , który je porównuje, wydaje mi się że jak na pierwszy raz można spróbować z kwasem. Co o tym sądzicie?

Kwas hialuronowy lepszy moim zdaniem :)
dimia1

Postprzez Tarantula » Cz maja 16, 2019 11:10 am

Kawas hialuronowy rzeczywiście jest coraz częściej stosowany.
Tarantula

Postprzez AnnMa » Pn maja 27, 2019 12:15 pm

Hej, moje usta są bardzo niekształtne, górna warga jest praktycznie niewidoczna. Od dłuższego czasu odkładam pieniądze na taki zabieg, jestem już zdecydowana by wykonać modelowanie ust kraków. Myślicie, że kwas hialuronowy kraków to najlepsza metoda? Czy może robi się to jakimiś innymi zabiegami, mniej inwazyjnymi?
AnnMa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki