Wyszukiwanie zaawansowane »

Kwas hialuronowy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Kwas hialuronowy

Postprzez dresowespodnie » N lis 25, 2018 8:38 pm

Myślałam kiedys o kwasie by pozbyc sie moich paskudnych zmarszczek ale jednak nie przekonalo mnie wbijanie igieł gdzieniegdzie :D Szukajac innej metody trafilam na wpis o laseroterapii. Poszperałam troche i zapisalam sie na zabieg do Katowickiegoo centrum kosmetyczno dermatologicznego Dermed. Tam nieco zestresowana ale i podekscytowana nowym przezyciem poddalam sie pierwszemu w moim zyciu zabiegowi z medycyny estetycznej :D Zarowno efekt jak i opieka jak dla mnie są powyzej oczekiwan :D
dresowespodnie

Postprzez annettaa » Śr gru 19, 2018 3:23 pm

Ja tam nigdy nie bałam się igieł i kwas hialuronowy w klinice Dr Parda https://drparda.com.pl/art-filler-volume-universal/ to dla mnie coś przyjemnego i lubię efekt końcowy, który utrzymuje się na długo :D
annettaa

Postprzez AmandaA » Pn gru 31, 2018 6:58 pm

Jak wypełniacze to tylko porządnych marek jak Restylane zeby nie zrobic sobie krzywdy. No i wiadomo dobry lekarz :)
AmandaA

Postprzez kebzun » Wt sty 08, 2019 10:26 pm

Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy znajdziesz w ofercie salonów urody https://klinikiurody.com.pl/ myślę, że warto rozpatrzeć ich ofertę, ponieważ jest korzystna.
kebzun

Postprzez knall » Cz sty 31, 2019 12:48 pm

uzupełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czasem wygląda nie za naturalnie, jednak myślę że jeśli zachowa się umiar, to wszystko jest dla ludzi, ja powiększałam i modelowałam usta kwasem hialuronowym, bo miałam bardzo wąskie, teraz wyglądają ładnie, naturalnie
knall

Postprzez cymek » Pn mar 11, 2019 2:44 pm

Niektórzy życzą sobie takiego efektu. Większość osób jednak woli naturalny wygląd i nie przesadza z ilością kwasu hialuronowego.
cymek

Postprzez PatrycjaKa8 » N mar 31, 2019 3:55 pm

Ale to wszystko zależy jakie kto ma te usta. Wiesz... nie każdy ma ładne wydatne usta. Albo idealnie proporcjonalne. Ja np mając wąskie usta zdecydowałam się powiększanie i to prearatem Restylane Kysse. Bardzo dobry preparat, efekt naturalny i długo się utrzymujący.
PatrycjaKa8

Postprzez dimia1 » Cz maja 16, 2019 9:35 am

alanala napisał(a):Ja nie mogę się zdecydować czy lepszy kwas hialuronowy czy kolagen. Czytając artykuł https://www.imeso.pl/aktualnosci/kwas-hialuronowy-czy-kolagen---co-wybrac.html , który je porównuje, wydaje mi się że jak na pierwszy raz można spróbować z kwasem. Co o tym sądzicie?

Kwas hialuronowy lepszy moim zdaniem :)
dimia1

Postprzez Tarantula » Cz maja 16, 2019 11:10 am

Kawas hialuronowy rzeczywiście jest coraz częściej stosowany.
Tarantula

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki