Wyszukiwanie zaawansowane »

kuchnie na wymiar

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: kuchnie na wymiar

Postprzez Rajber » Śr cze 13, 2018 3:32 pm

Szczególnie jak ktoś mieszka w bloku, gdzie nie raz są krzywe ściany. W taki wypadku najlepiej jest zrobić kuchnię na wymiar.
Rajber

Postprzez werka » Cz cze 14, 2018 3:02 pm

Sama zamówiłam kuchnie na wymiar u stolarza i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Myśle, że taka kuchnia przetrwa dłużej niż te, które są łatwo dostepne w sklepach (papierowe meble). Szukam jeszcze jakieś ekipy remontowej, która zajęłaby się flizowaniem kuchni Macie kogoś do polecenia?
werka

Postprzez ciki » Pn lip 02, 2018 11:02 pm

Poszukaj sobie czegoś ciekawego w sklepie http://www.mebleblackart.pl/ mi właśnie tam udało się znaleźć kilka fajnych mebli, w tym nowoczesny narożnik.
ciki

Postprzez monikabert90 » Śr sie 22, 2018 2:40 pm

My zamawialiśmy wszystkie meble do kuchni na wymiar w firmie http://smolis-meble.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ wcale nie musieliśmy za nimi długo czekać, a są one wykonane bardzo solidnie i perfekcyjnie wykończone. Kiedy odwiedzają nas znajomi pytają nas nawet, gdzie kupiliśmy tak piękne meble, więc z dumą polecamy tą firmę. Meble sprawiają wrażenie bardzo wytrzymałych, więc mamy nadzieję, że będą nam służyły przez wiele długich lat :D
monikabert90

Postprzez Karina87 » Wt wrz 25, 2018 7:58 am

Kuchnie na wymiar to jedne z lepszych mebli i warto właśnie w nie zainwestować. Polecam kuchnie nolte-kueche, które są naprawdę bardzo dobrze wykończone, z dbałością o każdy szczegół. Jeżeli chcecie zobaczyć te meble w postaci ekspozycji na żywo, to warto zobaczyć salon Nolte na Towarowej, tam jest bardzo bogata wystawa mebli z tej firmy.
Karina87

Postprzez Maslana » Wt wrz 25, 2018 8:47 am

Wszystkie lepsze meble niż meble z Ikei :P
Maslana

Postprzez NataliaZdroj » Śr paź 17, 2018 7:36 am

Ja swoją zamawiałam od: http://www.meblecastanea.pl/ ponieważ wujek mi ich polecił. Nie żałuję wyboru - udało im się zrobić wysokojakościowe meble odpowiadające moim potrzebom, polecam!
NataliaZdroj

Postprzez Kamilka00 » Śr paź 17, 2018 10:07 am

Również szukam kuchni pod wymiar, chciałabym znaleźć producenta od nowoczesnych kuchni. Mieszkam w mieszkaniu gdzie kuchnia jest w kształcie trójkąta, bardzo dziwne lecz prawdziwe.
Kamilka00

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki