Wyszukiwanie zaawansowane »

Wybór sukienki na uroczystość rodzinną

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Wybór sukienki na uroczystość rodzinną

Postprzez GabiM29 » Wt lip 10, 2018 12:53 am

Cześć,
Chciałam Was dziewczyny zapytać, czy możecie mi polecić sklep gdzie znajdę duży wybór eleganckich sukienek (również w większych rozmiarach), ponieważ mamy chrzciny we wrześniu i zostało mi niewiele czasu na wybór i zakup. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi pomożecie :)
GabiM29

Re: Wybór sukienki na uroczystość rodzinną

Postprzez KarolaaM » Pn lip 16, 2018 7:56 am

Ciężki wybór, ale masz jeszcze trochę czasu więc możesz spokojnie poszukać tej która będzie leżała idealnie. Ja mogę polecić Ci sklep https://www.vividstore.pl/ w którym kupiłam sukienkę na komunię i mogę śmiało polecić, tym bardziej że mają dobrze przygotowaną ofertę również dla "kobiet z kształtami". A jak mieszkasz w okolicy Wrocławia to możesz udać się do ich sklepu stacjonarnego, gdzie wcześniej sobie ją przymierzysz i też będą mogli zająć się drobnymi poprawkami aby była na tip top :)
KarolaaM

Postprzez Patiik » Wt lip 17, 2018 9:32 am

Właśnie zajrzałam do tego Vivdstore i naprawdę ciekawy wybór eleganckich sukienek, które nie są raczej do chodzenia na co dzień, ale na różne imprezy okolicznościowe jak najbardziej. Fajnie, że też można sobie w ich sklepie stacjonarnym przymierzyć i trochę poprawić, bo mieszkam w okolicy Wrocławia i pewnie jak tylko zdarzy się najbliższa okazja to do nich zajrzę.
Patiik

Postprzez Marcelaa » Cz lip 19, 2018 8:25 am

A ja właśnie dziś się obudziłam bo już na początku sierpnia czeka mnie wesele przyjaciół i nie mam żadnej przyzwoitej sukienki którą mogłaby założyć. Zaczyna się nerwowe szukanie, ale tak jak radzicie zajrzę pewnie i do nich bo zależy mi abym również mogła liczyć właśnie na takie drobne poprawki aby jak najlepiej prezentowała się co do mojej figury.
Marcelaa

Postprzez kingy » Pt lip 20, 2018 8:40 am

sukienka to jedno, ale jak kupicie sobie porządny gorset damskito dopiero zobaczycie jak sukienka może idealnie leżeć, nie wierzyłam ale jak kupiłam taki gorset korygujący to nagle wszystkie moje ubrania nabrały nowego życia :D
kingy

Postprzez kimka » Pt lip 20, 2018 11:01 am

Zależy czego konkretnie szukasz - skromnej, stonowanej kreacji czy może czegoś bardziej ekstrawaganckiego?
kimka

Postprzez Igaa » N lip 22, 2018 3:19 pm

Ja także będę za https://www.vividstore.pl/ ponieważ mają cudowne sukienki wieczorowe, balowe itd. także tutaj musisz znaleźć coś dla siebie tym bardziej, że tak jak piszą inne forumowiczki stawiają też na ogólną jakość wykonania i materiału, więc nie jest to wydatek na jeden raz. Ja czekam z niecierpliwością jaką kreację wybierzesz i koniecznie daj nam znać!
Igaa

Postprzez Paula22 » N lip 22, 2018 9:33 pm

Byłam też w ich sklepie stacjonarnym VividStore we Wrocławiu i sukienki które mają robią wrażenie. Ja zakochałam się w takiej długiej miętowej i mam zamiar ją sobie kupić, ale czekam jeszcze bo mam nadzieję, że trochę przed ślubem schudnę, aby leżała na mnie jeszcze lepiej :D
Paula22

Postprzez anka101 » Pn lip 23, 2018 7:52 am

To fakt dobra sukienka to połowa sukcesu ,jeszcze teraz trzeba pomyśleć o dobrze dobranej bieliznie http://zakupersi.com/promocja/polgorset ... aja-efekt/ Gorsety daja naprawdę efekt.
anka101

Postprzez Maciej.Scher » Wt lip 24, 2018 9:41 am

Sukienka na uroczystość to jedno, ale istotne są także akcesoria ;)

Żonie przypadła do gustu ostatnio torebka listonoszka z http://www.verostilo.com/torebki/listonoszki.html

jest lekka, zgrabna i świetnie jej pasowało podczas chrzcin jej siostrzenicy :)
Maciej.Scher

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki