Wyszukiwanie zaawansowane »

Przebarwienia na twarzy, co stosować ?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Przebarwienia na twarzy, co stosować ?

Postprzez elabarbara » Pn lip 23, 2018 8:30 am

Hejka. Od dłuższego czasu walczę z przebarwieniami na twarzy, nawet nie wiem skąd się to wzięło, an słońcu nie przebywałam ostatnio i dlatego mnie to dziwi. Czy polecicie jakiś dobry krem który zredukuje przebarwienia ? Bo znajoma zaproponowała mi bym sobie kupiła krem wybielający Calluna Medica. Czy ktoś go może używał bądź używa obecnie ? Jakie są efekty ?
elabarbara

Re: Przebarwienia na twarzy, co stosować ?

Postprzez czikita » N sie 12, 2018 9:01 pm

Z tego co wiem to są takie zabiegi laserowe na przebarwienia, nawet o tym czytałam na https://klinikamiracki.pl/zabieg/discov ... sekundowe/ - to świetna klinika, ja tam byłam na kilku zabiegach i na prawdę jestem zadowolona. Mają ogromną wiedzę i świetne urządzenia. A atmosfera jest świetna :) można na prawdę wypocząć
czikita

Re: Przebarwienia na twarzy, co stosować ?

Postprzez Maja88 » Wt wrz 04, 2018 6:20 pm

Ja myślę, że pierwszym krokiem powinna być wizyta u specjalisty dermatologa. Jeśli nie wiesz jaka jest przyczyna powstania przebarwień, to nie ryzykuj i nie stosuj przypadkowo znalezionych w drogerii specyfików. Możesz udać się też do dobrego gabinetu kosmetologii. Ze swojej strony polecić mogę Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk, z którego usług korzystałam. Co prawda, ja miałam problem z przebarwieniami dłoni, ale podczas profesjonalnej konsultacji otrzymałam szereg porad związanych z tym problemem oraz propozycję kilku zabiegów, jakie przyniosą poprawę. Zdecydowałam się na laserowe usuwanie przebarwień i efekty naprawdę są świetne. Na http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien/ możesz poczytać o tym zabiegu. Na stronie tej znajdują się również informacje na temat innych, realizowanych w gabinecie usług. ;)
Maja88

Powrót do Damskie pogaduszki