Wyszukiwanie zaawansowane »

pomysł na udany wieczór panieński

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

pomysł na udany wieczór panieński

Postprzez anaw » N lip 29, 2018 9:50 am

Kochane mamy! Zostałam zaproszona na panieński mojej kuzyki. Od lat nigdzie nie wychodziłam, wiadomo jak to jest z trójką małych dzieci w domu :) Dlatego wizja wieczoru w towarzystwie samych kobiet baaardzo nie cieszy :) Pojawił się jednak problem z wyborem prezentu dla przyszłej panny młodej. Ja skłaniam się osobiście ku zorganizowaniu nam wszystkim jakiegoś fajnego wieczoru w stylu beauty. Na stronie Super Prezenty znalazłam już nawet kilka ciekawych opcji do wyboru. Myślę, że taka impreza zamknięta z fajną muzyką, lampką szampana i zabiegami upiększającymi to fajny pomysł na wieczór. Co o tym sądzicie :) ?
anaw

Re: pomysł na udany wieczór panieński

Postprzez Klaudyna100 » Śr sie 01, 2018 10:14 am

Skoro poruszyłaś temat wieczoru panieńskiego, to ja się podłączę, ale w delikatnie innej kwestii. Mój brat niedługo planuje się oświadczyć, a że sam nie do końca wie jak się za to zabrać, to poprosił mnie o pomoc. Oczywiście nie mogłabym odmówić, gdyż mam być jego świadkiem. Na ten moment zastanawiamy się nad pierścionkiem zaręczynowym. Z tego co czytam, większość ludzi poleca złoto, ja jednak wpadłam na bardzo ciekawy artykuł - http://www.bizuteria-sklep.pl/biale-zloto-nowe-kolekcje-pierscionkow-zareczynowych/ Moim zdaniem białe złoto jest równie imponujące. Co o tym myślicie?
Klaudyna100

Postprzez Kamila75 » Śr sie 01, 2018 4:52 pm

Odpowiedź jest prosta. Wynajmijcie jakąś salę, zaproście utalentowany zespół muzyczny kraków http://silvernight.pl/ i bawcie się dobrze do białego rana. Oczywiście, to jedna z opcji, ale czy nie dobra?
Kamila75

Postprzez Bjorn22 » N sie 05, 2018 11:36 am

Kochane, intesuje mnie wynajem busa wrocław . Musimy z dziewczynami dostać się na wieczór panieński do Wrocławia. To będzie jakies 50 km. Polecacie cos we Wro albo okolicy ? ;)
Bjorn22

Postprzez toploader » N sie 05, 2018 5:53 pm

ja myślę że spa albo biżuteria będzie pomysłem w 10
toploader

Postprzez monikabert90 » Pn sie 06, 2018 1:14 pm

My ostatnio organizowałyśmy dla naszej przyjaciółki taki wieczór panieński w domu i muszę przyznać, że wszystko udało się naprawdę świetnie ;) Zadbałyśmy o jakieś dobre jedzenie, muzykę i dodatkowe atrakcje. Nie mogło również zabraknąć różnych gadżetów na wieczór panieński - sklep internetowy Happennings.pl spisał się tutaj na medal :)
monikabert90

Postprzez minionka785 » Wt sie 07, 2018 9:23 am

Może zorganizujecie sobie grę? Wybrałabym się do spa :)
minionka785

Postprzez justix » N wrz 02, 2018 4:39 pm

Ja proponuję występ tancerza erotycznego. Dla mnie fajna atrakcja, wiele uśmiechu i możliwość uczestniczenia w fajnym show. Dlatego polecam Mateusza: http://www.mateusztanczy.pl/ . Przebiera się w różne kostiumy, świetnie tańczy i jednocześnie dba o to, by show nie było wulgarne. Sama zobaczysz, ile Ci może zaproponować!
justix

Powrót do Damskie pogaduszki