Wyszukiwanie zaawansowane »

panieńskie wieczory

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

panieńskie wieczory

Postprzez pumkaz » Wt wrz 11, 2018 11:06 pm

Lubicie takie imprezy? Nie ukrywam, że jest to bardzo interesująca impreza, jednak dopóki nie przekroczy się pewnych barier niesmaczności. Jak wy spędzałyście takie wieczory?
pumkaz

Re: panieńskie wieczory

Postprzez ciki » Śr wrz 12, 2018 9:49 am

mi raz się zdarzyło być na wynajętym jachcie, gdzie pojawił się również striptizer. Wszystko jednak było w dobrym guście, każdy bawił się świetnie, a pan striptizer bardzo miły i po występie normalnie się z nim rozmawiało i bawiło.
ciki

Postprzez pumkaz » Cz wrz 13, 2018 9:23 am

No trzeba tylko trafić na jakiegoś fajnego tancerza, nie chcę, żeby też zaczął się przystawiać czy coś do nas na tym jachcie.
pumkaz

Postprzez malami12 » Cz wrz 13, 2018 12:21 pm

Wszystko jest kwestią umiaru. Na wieczorze można się fajnie bawić bez żadnych niesmaczności. Osobiście byłam na wieczorze panieńskim swojej przyjaciółki i mimo, że byli tam również striptizerzy wszystko odbywało się kulturalnie tak jak należy. Panowie tańczyli a my się świetnie bawiłyśmy :D Nie było mowy o przystawianiu się :D
malami12

Postprzez p.Bovary » Cz wrz 13, 2018 1:25 pm

Mój wieczór panieński miał miejsce w domku nad jeziorem, a właściwie to na plaży, bo noc była tak ciepła, że większość spędziłyśmy na zewnątrz. Było świetnie, zebrały się wszystkie moje najlepsze przyjaciółki i koleżanki, właśnie tak chciałam spędzić ten wieczór.
p.Bovary

Postprzez ciki » Pt wrz 14, 2018 12:47 pm

Jak zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu takiego wieczoru, to powinnaś wynająć ludzi, którzy podejmą się jego wykonania. Ja do tego wybrałam https://jjkawalerskie.pl/ i jestem szczęśliwa, bo zorganizowali wszystko tak jak to sobie wymarzyłam, a pannie młodej bardzo się spodobało
ciki

Postprzez MichalinaK19 » Cz paź 04, 2018 8:03 pm

fajnym motywem jest wyjazd gdzieś dalej od domu z dziewczynami. koleżanka jak organizowała kawalerski przyjaciółce to zabrała ją i dziewczyny na lot w tunelu w wielkopolsce mówiła że tylko dla nich był tunel jakis drobny poczęstunek i w ogóle. dobrze wspomina to
MichalinaK19

Postprzez Martazosiedla » Pt gru 07, 2018 11:38 am

Moja siostra wychodzi za mąż niedługo, bo w święta. Ja jako świadkowa muszę zorganizować wieczór panieński. Jeszcze do niedawna nie miałam żadnego pomysłu, a czas ucieka. Wczoraj koleżanka podsunęła mi fajny pomysł https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/ . To niesamowite miejsce na ten wyjątkowy wieczór. Zwłaszcza, że moja siostrzyczka nie lubi głośnych imprezowni. A dodatkowo "Alicja w Krainie Czarów" to jej ulubiona książka i film. Nawet tort jej zamówiłam w kształcie kapelusza.
Martazosiedla

Postprzez joluska » Wt mar 12, 2019 11:36 am

Hmm jak też już mam kilka takich pamiętnych wieczorów panieńskich za sobą :D nie mówiąc już o swoim oczywiście, ale trochę tych koleżanek za mąż się już wydało. Zawsze jest zabawa do białego rana, dużo przygotowań wcześniej tak by wszystko wypadło tak jak przyszła panna młoda sobie tego by życzyła. Oczywiście trzeba to zgadnąć, tak by miała mimo wszystko niespodziankę. W internecie można znaleźć mnóstwo porad jakie atrakcje wymyślić, gdzie zabrać towarzystwo. Koniecznie musi być też słodki akcent, świetny tort ma w ofercie cukiernia Torty Jak Marzenie z Rudy Śląskiej, na terenie Śląska dowożą, na stronie można zobaczyć o jaki mi chodzi, to ten "tort dla dorosłych". Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej jak zdjęciu a smaki przeróżne do wyboru. Myślę, że każda przyszła panna młoda byłaby z takiego zadowolona :D ja na pewno, na 40 urodziny sobie też taki zamówię.
joluska

Postprzez kalyna » Cz mar 21, 2019 12:05 pm

Najlepsze torty okolicznościowe to tylko w Rem Marco!
kalyna

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki