Wyszukiwanie zaawansowane »

panieńskie wieczory

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

panieńskie wieczory

Postprzez pumkaz » Wt wrz 11, 2018 11:06 pm

Lubicie takie imprezy? Nie ukrywam, że jest to bardzo interesująca impreza, jednak dopóki nie przekroczy się pewnych barier niesmaczności. Jak wy spędzałyście takie wieczory?
pumkaz

Re: panieńskie wieczory

Postprzez ciki » Śr wrz 12, 2018 9:49 am

mi raz się zdarzyło być na wynajętym jachcie, gdzie pojawił się również striptizer. Wszystko jednak było w dobrym guście, każdy bawił się świetnie, a pan striptizer bardzo miły i po występie normalnie się z nim rozmawiało i bawiło.
ciki

Postprzez pumkaz » Cz wrz 13, 2018 9:23 am

No trzeba tylko trafić na jakiegoś fajnego tancerza, nie chcę, żeby też zaczął się przystawiać czy coś do nas na tym jachcie.
pumkaz

Postprzez malami12 » Cz wrz 13, 2018 12:21 pm

Wszystko jest kwestią umiaru. Na wieczorze można się fajnie bawić bez żadnych niesmaczności. Osobiście byłam na wieczorze panieńskim swojej przyjaciółki i mimo, że byli tam również striptizerzy wszystko odbywało się kulturalnie tak jak należy. Panowie tańczyli a my się świetnie bawiłyśmy :D Nie było mowy o przystawianiu się :D
malami12

Postprzez p.Bovary » Cz wrz 13, 2018 1:25 pm

Mój wieczór panieński miał miejsce w domku nad jeziorem, a właściwie to na plaży, bo noc była tak ciepła, że większość spędziłyśmy na zewnątrz. Było świetnie, zebrały się wszystkie moje najlepsze przyjaciółki i koleżanki, właśnie tak chciałam spędzić ten wieczór.
p.Bovary

Postprzez ciki » Pt wrz 14, 2018 12:47 pm

Jak zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu takiego wieczoru, to powinnaś wynająć ludzi, którzy podejmą się jego wykonania. Ja do tego wybrałam https://jjkawalerskie.pl/ i jestem szczęśliwa, bo zorganizowali wszystko tak jak to sobie wymarzyłam, a pannie młodej bardzo się spodobało
ciki

Postprzez MichalinaK19 » Cz paź 04, 2018 8:03 pm

fajnym motywem jest wyjazd gdzieś dalej od domu z dziewczynami. koleżanka jak organizowała kawalerski przyjaciółce to zabrała ją i dziewczyny na lot w tunelu w wielkopolsce mówiła że tylko dla nich był tunel jakis drobny poczęstunek i w ogóle. dobrze wspomina to
MichalinaK19

Postprzez Martazosiedla » Pt gru 07, 2018 11:38 am

Moja siostra wychodzi za mąż niedługo, bo w święta. Ja jako świadkowa muszę zorganizować wieczór panieński. Jeszcze do niedawna nie miałam żadnego pomysłu, a czas ucieka. Wczoraj koleżanka podsunęła mi fajny pomysł https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/ . To niesamowite miejsce na ten wyjątkowy wieczór. Zwłaszcza, że moja siostrzyczka nie lubi głośnych imprezowni. A dodatkowo "Alicja w Krainie Czarów" to jej ulubiona książka i film. Nawet tort jej zamówiłam w kształcie kapelusza.
Martazosiedla

Powrót do Damskie pogaduszki