Wyszukiwanie zaawansowane »

PMS

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

PMS

Postprzez Klaudyna100 » Śr wrz 19, 2018 8:55 am

Cześć,

Chciałam się z wami podzielić moim najnowszym odkryciem jakim są tabletki Castagnus - http://www.castagnus.pl/ jest to lek na bazie niepokalanka mnisiego. Przyjmuje się, że wpływa on na równowagę hormonalną, w tym hamuje wydzielanie prolaktyny - hormonu, który jest jednym z czynników odpowiedzialnych za wystąpienie objawów PMS. Dodatkowo na portalu możecie znaleźć kilka bardzo ciekawych artykułów jak np. o jodze hormonalnej, czy roli diety w PMS. Myślę, że tak jak dla mnie, dla wielu z was te informacje pomogą znacznie złagodzić dolegliwości związane z napięciem przedmiesiączkowym.
Klaudyna100

Re: PMS

Postprzez Felina » Śr wrz 19, 2018 9:27 pm

Mnie bardzo pomogła modyfikacja diety:)
Felina

Re: PMS

Postprzez agamemmnona » Śr wrz 19, 2018 10:34 pm

Ja odkąd pamiętam miałam problemy i z PMS i z samą miesiączką bolesna okropnie i na dodatek długa 6 dni. Kiedy zdecydowałam się na antykoncepcję to mi wszystko przeszo (a nie wiedziałam jeszcze wtedy że to mi pomoże na inne dolegliwości.) Biorę już od prawie 2 lat belarę i jest o wiele lepiej.Miesiączki się skróciły, nie są wcale bolesne. A PMS odeszło w zapomnienie. Gdybym wiedziała to wcześniej to bym się szybciej na to zdecydowała.
agamemmnona

Powrót do Damskie pogaduszki