Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki produkt na stawy

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Jaki produkt na stawy

Postprzez tetris » So lip 06, 2019 10:47 am

Wiesz co ja od jakiegoś czasu wszelkiego rodzaju leków szukam na KtoMaLek.pl bo nie chce mi się jeździć od apteki do apteki i szukać leku, gdy w jednej aptece go nie ma. Na tym serwisie mogę poczytać etykiety i sprawdzić cenę. Pomocne to jest bardzo dla mnie :)
tetris

Postprzez mamutka » Cz wrz 12, 2019 11:59 am

A nie lepiej może po prostu zafundować sobie coś bardziej skutecznego a dokładniej terapie polem magnetycznym? Nie wiem czy coś na ten temat w ogóle słyszałaś, jeśli nie to poczytaj o urządzeniu Biomag, które można sobie zakupić i stosować wygodnie w domu. Będzie to dużo lepsze niż drogie rehabilitacje czy jakieś leki
mamutka

Postprzez Radzka » Pt lis 08, 2019 11:52 am

przede wszystkim należy znaleźć jakieś dobre tabletki na stawy , zawierające glukozaminę i chondroitynę
Radzka

Postprzez mamsza » Śr lis 27, 2019 2:26 pm

Mnie stawy kolanowe bolały kiedy zaczęłam ćwiczyć z ciężarami. Ból był bardzo męczący, wręcz nie do zniesienia. Zaczęłam brać suplementy na odbudowę chrząstki stawowej i po jakimś czasie mi przeszedł ból. Kupowałam na doz.pl w DOZ PRODUCT https://www.doz.pl/apteka/k4929-DOZ_PRODUCT tam na pewno wciąż one są dostępne więc polecam takie rozwiązanie. Jeśli ból nie minie to szybko do reumatologa lub ortopedy.
mamsza

Postprzez mowmik » Cz lis 28, 2019 10:32 am

Tez szukam porady. Ta strona mi pomogła: https://puls-medycyny.pl
mowmik

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki