Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry dentysta

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Dobry dentysta

Postprzez tamarajj » Śr sty 09, 2019 9:49 am

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
tamarajj

Re: Dobry dentysta

Postprzez kingalato » Cz sty 10, 2019 12:04 pm

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z obsługą w KSE (Klinika Stomatologii Estetycznej). Można ich znaleźć na ul. Ugory w Toruniu, tam gdzie ta galeria. Dokładny adres masz na kse.dental. Duży parking przy budynku, bardzo korzystne ceny (ostatnio chyba coś obniżali), są takie same jak w innych gabinetach a obsługa, podejście i metody jakie stosują to jest światowy poziom.
kingalato

Postprzez elacara » Śr lut 06, 2019 9:12 am

Też polecam KSE. Jestem super zadowolona z przebiegu leczenia, bez męczarni, wielkiego bólu i skręcania się na fotelu we wszystkie strony świata
elacara

Postprzez MonikaRab » Wt lut 12, 2019 10:17 am

Cześć, jeśli szukasz sprawdzonego dentysty to mogę Ci kogoś polecić. Ostatnio wstawiałam u swojego lekarza implanty kraków. Jestem bardzo zadowolona z efektu, sam zabieg był dla mnie całkowicie bezbolesny.
MonikaRab

Postprzez tugs » Wt lut 12, 2019 1:04 pm

ja niestety żadnego dobrego dentysty nie kojarzę, ale popytam wśród znajomych i dam znać

____
eprel
tugs

Postprzez Dzennika5 » Śr lut 13, 2019 2:25 pm

Na dentyście nie ma co oszczędzać. Jeżeli zaniedbacie leczenie zębów to w przyszłości jeszcze więcej wydacie na ich leczenie. Na stronce http://indentico.pl znajdziecie sprawdzony gabinet dentystyczny gdzie spokojnie doświadczeni lekarze poradzą sobie z każdym waszym problemem
Dzennika5

Postprzez mamaleny » Śr lut 13, 2019 11:06 pm

Jeśli szukacie dobrego dentysty to z czystym sumieniem mogę wam polecić http://litynscy.pl/ jest to rodzinna firma na terenie dolnośląska. Posiadająca bardzo duże doświadczenie w leczeniu uzębienia, może pochwalić się nowoczesnym sprzętem i bardzo dobrze wyszkoloną załogą.
mamaleny

Postprzez Martazosiedla » Cz lut 14, 2019 11:11 am

Śmiało mogę jeszcze polecić http://hippolit.pl/ , mają super podejście do dzieci i do dorosłych. Ceny nie są jakieś nieosiągalne! Bardzo miło się zaskoczyłam jak zobaczyłam, że moje dzieciaki chcą tam wracać :D
Martazosiedla

Powrót do Damskie pogaduszki