Wyszukiwanie zaawansowane »

Odżywianie i dieta

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Odżywianie i dieta

Postprzez jjusti18 » Cz sty 30, 2020 6:03 pm

Ja w tym roku postanowiłam lepiej zadbać o swoje zdrowie i chce też schudnąć. Takie mam postanowienie noworoczne. Dlatego chcąc zapewnić sobie dobry start planuje skorzystać z diety pudełkowej, którą wyszukam tutaj https://dietly.pl/ . W ten sposób mój jadłospis będzie bogaty w różnorodne smaki i zdrowy. Jak dla mnie to super rozwiązanie.
jjusti18

Postprzez limoneczka » So lut 22, 2020 2:42 pm

mnie sie udalo schudnac dzieki diecie pudelkowej :) zamawiam juz jakis czas z loveatcatering.pl i widze naprawde fajne rezultaty, a to wszystko dlatego, ze dieta jest dopasowana do mnie, zbilansowana, bogata w skladniki odzywcze no i przede wszystkim jest naprawde smacznie a to dla mnie najwazniejsze, bo nie dalabym rady, gdyby cos mi nie smakowalo
limoneczka

Postprzez kasienka84 » Śr lut 26, 2020 1:29 pm

Dziewczyny koniecznie woda! Nie zapominajcie o nawodnieniu w tym może Wam pomóc butelka filtrująca może być z filtrem węglowym albo innym, w zależności jaką wybierzesz, ale fajnie się z tego pije i od kiedy ją mam pamiętam o lepszym nawadnianiu.
kasienka84

Postprzez delphia.connelly » N mar 01, 2020 4:27 pm

A co myślicie o odstawieniu cukru? Stwierdziłam, że zastąpię go aspartamem, czyli sztucznym słodzikiem. Czytałam na jego temat wiele skrajnych opinii. Między innymi to: https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/zdrowie/aspartam-czy-jest-szkodliwy-dla-zdrowia/c3hty7j Jaka jest Wasza opinia na temat aspartamu? Czy któraś z Was go stosuje i może mi powiedzieć jak się czuje?
delphia.connelly

Postprzez catering » Wt sie 25, 2020 10:06 am

u mnie się sprawdza catering dietetyczny Wrocław oraz dieta + duuużo wody :)
catering

Postprzez esensja3 » Wt paź 20, 2020 10:33 pm

Przez to siedzenie w domu to zaczęlam bardziej myśleć o tym co jem, duż niestety błędów było w mojej diecie, bo jakoś nie chciało mi się czegoś sensownego gotować więc jechałam klasykami, kotlety, ciężkie zupy, nnie za dobrze się po tym czułam, koleżanka mi poleciła shaki fitMe, kupiłam sobie czekoladowy i zastępuję nim kolację. Czuję się lżej, skład mają fajny, zawierają superfoods i sporo witamin, fajna opcja żeby trochę zdrowiej się odzywiać
esensja3

Postprzez sabrina80 » So paź 24, 2020 4:12 pm

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, ponieważ ma to wpływ na nasze samopoczucie i wygląd.
sabrina80

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki